• benchmark.pl
 • Gry
 • ArmA III: zobacz najnowsze screeny z gry strzelaniny Bohemia Interactive
Gry

ArmA III: zobacz najnowsze screeny z gry strzelaniny Bohemia Interactive

przeczytasz w 1 min.

Kilka obrazków dla fanów

Miesiąc temu prezentowaliśmy gorący zwiastun z pola walki taktycznej strzelaniny wyprodukowanej przez Czechów - ArmA 3: zobacz najświeższy film z gry Bohemia Interactive.

Dziś trochę skromniej. Deweloper wypuścił do sieci kilka screenów, na których możemy podejrzeć m.in. stanowisko strzelnicze na wzgórzu, ufortyfikowaną bazę i sielski widoczek niewielkiego miasteczka pośród pagórków. Uroczo.

 Arma III gra pole walki

Sceneria prezentowana na obrazkach to m.in. miasto Kaminia. Przypomnijmy, że w trzeciej odsłonie taktycznego fpsa z Bochemia trafiamy do Europy, ostatniej enklawy sił NATO, wykrwawionych przez lata wojen na Bliskim Wschodzie.

Dowódcy wojskowi wiedzą, że klęską jest prawdopodobna, dlatego decydują się na niebezpieczną i niepewną operację militarną, która może mieć decydujące znaczenie dla dalszego przebiegu wojny.

Arma III gra miasto

Magnitude - tak brzmi kryptonim operacji, której sercem będzie niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym. Limnos kryje pewien sekret, który może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść NATO..

Arma III gra twierdza

Na koniec jeszcze krótki film z ArmA III, na którym możemy podejrzeć nocną akcję w Arma III, wyzwanie dla graczy, którzy lubią niestandardowe misje.

Do premiery ArmA III zostało jeszcze sporo czasu. Strzelanina pojawi się sie na świecie w 2013 roku.
 

Więcej o grach:

Źródło: fpsguru

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  Z gry strzelaniny? O_o
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Piękne gry (Arma II i OA), środowisko robi naprawdę realistyczne wrażenie: kolorystyka, cienie, efekty, ogrom terenu, udźwiękowienie, pojazdy. Ale mają duży problem z AI kompanów i przciwników. To je priorytet do dopracowania.
   • avatar
    LandStalker1
    0
    byle żeby bugów nie było, a i tak pewnie tona łatek wyjdzie i będzie wtedy dobrze, czego zabraknie mi w grze to mi modderzy zrobią bo ACE 3 na 100% będzie
    • avatar
     Sn1PeR
     0
     Całkiem dobrze się zapowiada, a ta seria nigdy nie słynęła z grafiki, tylko z realności, dużego, otwartego terenu, więc nie wiem czego się czepiacie.
     • avatar
      pzilk
      0
      w końcu godna uwagi grafika. Będzie warto czekać do przyszłego roku na ten tytuł.
      • avatar
       kitin
       0
       Wiadomo już coś o wymaganiach?
       • avatar
        arekdbz
        0
        Czekam z niecierpliwością.
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Szkoda , że nie mam komputera bo ta gra prezentuje się świetnie jest bardzo realistyczna dlaczego nie ma takich gier na konsolach tylko jakiś bf i cod i moh eeehhhh :(
         • avatar
          Sakret
          0
          to wybrali mapkę na pokaz ledwo co widać .