Gry

W Assassin's Creed Valhalla pojawi się zbroja inspirowana Iron Manem?

przeczytasz w 1 min.

Zgodnie z ujawnionymi szczegółami znalezionymi przez dataminera AndyReloads w plikach gry, w Assassin's Creed Valhalla może pojawić się nowy zestaw zbroi inspirowany między innymi Iron Manem.

Zmechanizowany Assassin's Creed

Iron Man, Szturmowiec z Gwiezdnych Wojen i wierzchowiec-robot z Horizon Zero Down – tym właśnie, zgodnie z informacjami przekazanymi w materiale AndyReloads, inspirowali się twórcy Assassin's Creed Valhalla podczas tworzenia nowych zestawów zbroi do przyszłej aktualizacji. „Zaawansowany Mechaniczny Zestaw Zbroi" pozwoli między innymi na wystrzelenie związki energii. Pojawią się też dwie nowe bronie, wierzchowiec-robot oraz skórka robota-kruka.

Autor filmiku prezentuje dwa zestawy zbroi inspirowane Gwiezdnymi Wojnami i Iron Manem. Pierwszy z nich to Iron Alloy (Biały Szturmowiec), drugi - Copper (Czerwono-złoty Iron Man).

Za każdym razem, gdy aktywujesz umiejętność okrzyku bojowego, będziesz mógł wystrzelić wiązkę energii z zestawu zbroi Ironman Advanced Mechanical, która zada duże obrażenia obszarowe, ale musisz być celny.

W grze znaleźć mają się również jednoręczny miecz o nazwie Gore-Ripper oraz inny wielki miecz Caladcholg.

Co na to Ubisoft?

Ubisoft jeszcze nie ogłosił żadnego zestawu zbroi. Czy informacje okażą się prawdziwe, może okazać się na nadchodzącym wydarzeniu Ubisoft Forward, który odbędzie się 10 września. Pojawią się wówczas ogłoszenia dotyczące Assassin's Creed.

Źródło: youtube

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  marioking
  3
  Jaki tam iron man... nazwa i wyglad jak w mordę strzelił ze Star Wars... jak już się o czymś piszę wypada mieć trochę pojecia... co nie zmienia że pasuje to do gry, jak pieść do twarzy :P
  • avatar
   PeetBoss
   2
   Nie pasuje nic w klimat gry, co to ma być ?
   Koń na filmiku rodem z Horizont.
   • avatar
    seba1983
    1
    Moje pierwsze skojarzenie to z kolei predator.
    • avatar
     Marucins
     0
     Inspirowany kim/czym?
     Iron Manem...?? Wolne żarty, ale chyba widzieliśmy inne postaci IM.

     Witaj!

     Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
     Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

     Połącz konto już teraz.

     Zaloguj przez 1Login