• benchmark.pl
 • Gry
 • Już (prawie) na pewno - kolejnego Batman: Arkham nie będzie
Gry

Już (prawie) na pewno - kolejnego Batman: Arkham nie będzie

przeczytasz w 1 min.

Głosem Człowieka-Nietoperza dokonano ogłoszenia, że Warner Bros. nie ma w planach utworzenia kolejnej odsłony cyklu Batman: Arkham.

„Nie mogę uwierzyć w to, że nie zamierzają zrobić kolejnej części, ale fakty są takie, że nie zamierzają” – powiedział Kevin Conroy (którego głosem mówi Człowiek-Nietoperz) o firmie Warner Bros., która – jak jasno z tego wynika – nie ma w planach zlecania produkcji piątej odsłony serii Batman: Arkham.

Asylum, City, Origins i Knight – na tych czterech częściach zakończy się historia serii Batman: Arkham. Ewentualnie można jeszcze dopisać do listy kilka komiksów i gier mobilnych. – „Zarobili miliony dolarów na tych grach, ale nie mają w planach tworzenia kolejnej” – dodał do swojej wypowiedzi Conroy.

Oczywiście nie oznacza to, że nie zobaczymy więcej Batmana na ekranach monitorów. Postać jest lubiana przez graczy i raczej niezbyt dobrym krokiem dla Warner Bros. byłoby jej porzucenie. Ponadto, decyzję o zakończeniu cyklu można jak najbardziej zrozumieć.

Batman: Arkham to bowiem seria, która rozpoczęła się od naprawdę mocnego uderzenia. W Asylum wszystko zagrało tak, jak powinno. City utrzymało poziom poprzedniczki, ale już Origins było kilkoma krokami wstecz. Knight w pewnym sensie przyniosło poprawę, ale na PC było niegrywalne. Ogólnie więc nie jest to najcieplej wspominana seria, pomimo świetnego początku.

Źródło: PC Gamer

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pardek
  5
  Chu*owo. Przykładowo motyw z Trybunałem Sów byłby zajebisty :(
  • avatar
   bassv
   2
   wielka szkoda ze nie powstanie 5 część