• benchmark.pl
 • Gry
 • Batman: Arkham Origins nadal z błędami - po pierwsze nowe dodatki
Gry

Batman: Arkham Origins nadal z błędami - po pierwsze nowe dodatki

przeczytasz w 1 min.

Niestety po raz kolejny okazuje się, że dla producentów dodatki do gier stały się niemal tak ważne jak one same.

Batman: Arkham Origins gra błędy brak aktualizacji

Batman: Arkham Origins to z pewnością gra interesująca, ale nie brakuje głosów, że sporo gorsza od poprzednich odsłon tej serii. Dla graczy, którzy aktualnie bawią się przy tej produkcji nie mamy jednak dobrych wieści.

Już chwilę po premierze pojawiło się sporo głosów, że w grze znalazło się wiele mniejszych i większych błędów technicznych, które przeszkadzają w rozgrywce. Niektóre z nich zniknęły wraz z pojawieniem się stosownej łatki, ale część towarzyszy grze do dziś. Niestety, producent nie zamierza wydawać kolejnej aktualizacji naprawiającej błędy, ponieważ ma w tej chwili ważniejsze zadania.

Jakie? Niestety po raz kolejny okazuje się, że dla producentów dodatki do gier stały się niemal tak ważne jak one same. Potwierdza to Warner Bros, które właśnie z uwagi na tworzenie nowego rozszerzenia nie ma czasu zająć się naprawą problemów towarzyszących grze.

"Zespół jest obecnie w takcie ciężkich prac nad fabularnym DLC do kampanii i nie ma obecnie planów wydania kolejnego patcha rozwiązującego problemy, które zostały zgłoszone na forum."

Czy to już decyzja ostateczna? Być może zmieni się coś już po premierze dodatku. Nawet jeśli, to twórcy zajmą się jednak tylko kilkoma najpoważniejszymi błędami.

"Jeśli podejmiemy się tworzenia nowego patcha, będzie on starał się rozwiązać błędy blokujące graczom rozwój, a nie drobne usterki, które nie uniemożliwiają kontynuowania gry. Mniej uciążliwe problemy nie zostaną wzięte pod uwagę. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które dotknęły niektórych z was i dziękujemy za to, że jesteście tak cierpliwi."

Brawa za szczerość, nagana za podejście do tematu i chyba lekceważenie graczy. Ci z pewnością bardziej ucieszyliby się z możliwości bezproblemowej gry, niż nowego dodatku.

Źródło: gamespot

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sharimsejn
  10
  W tym momencie po tych wypowiedziach ludzie powinni ich kopnąć w dupę ale kto głupi to kupi i będzie narzekał na błędy. Tymi słowami mówią: Nie kupuj nas. Większość za to pewnie nawet nie pomyśli.
  • avatar
   Artik
   4
   To się nazywa olewanie graczy. Oczywiście zamiast poprawić błędy za które my płacimy niekiedy grube pieniądze w postaci gry, wolą skoczyć na kolejną kasę w postaci DLC.
   • avatar
    moorell
    4
    "chyba lekceważenie graczy"

    Chyba? :)

    To jest _pełne_ lekceważenie graczy. Jestem zapewne w mniejszości ale własnie tego typu akcje spowodowały, że nigdy nie składam preordera, czekam na recki i lets-play-e ludzi którym cokolwiek można zaufać (na "profesjonalne" nie zwracam uwagi) oraz przeważnie czekam na obniżkę ceny - mam czas i cierpliwość. Płacić pełnej ceny za niedopracowany produkt, który i tak nie będzie poprawiony nie mam zamiaru.
    • avatar
     Rysiu0192
     4
     Gdzie wy macie te bugi przez które nie da się przejść gry?
     Przeszedłem tego batmana 2 razy i nie miałem żadnych takich problemów.
     • avatar
      neo937
      2
      "nie naprawimy gry, bo przecież da się ją przejść", ale oczywiście jak pojawiają się bugi które uniemożliwiają opuszczenie danej lokacji itp. to przecież twórcy się nie stresują tylko gracze. Z góry wiedziałem że jak Rocksteady odda markę w inne ręce to się zaraz coś popierdzieli.
      • avatar
       Dragonik
       2
       Twórcy sami chcą żebyśmy korzystali z torrentów, a potem narzekają że są okradani.
       • avatar
        moho_pl
        2
        Dlatego już dawno nie kupuję gier :)
        • avatar
         MasterBarti
         0
         Kurde, dlaczego teraz wszystko idzie w takim kierunku :/
         Samochody muszą się szybko psuć, agd i elektronika również, gry wychodzą zbugowane a dla producentów najważniejsze jest jak najszybciej wypuścić płatne dlc :/
         Teraz kupując cokolwiek czuję się jakbym kupował półprodukt lub ośmielę się powiedzieć że wypożyczał go na okres gwarancji (2-3lat) bo po nim od razu się popsuje... a jak mi się nie podoba to mam spi....
         • avatar
          PiotroZ
          0
          Dlatego teraz należy oddzielić dobrych twórców od złych twórców. Coraz więcej developerów stacza się po linii pochyłej więc grono "dobrych" twórców niestety się zmniejsza, ale wciąż istnieją tacy, od których można kupić grę w ciemno :)
          • avatar
           Kuciapa
           0
           Dragonik

           Twórcy sami chcą żebyśmy korzystali z torrentów, a potem narzekają że są okradani.

           Oni odbijaja sobie na sprzecie ktory kupujemy !!! BO DOSTAJA DOFINANSOWANIE NA DANY TYTUŁ MOZE NA PC JEST BARDZO DUZO PIRACTWA ALE LUDZIE ZA TO WYDAJA NA SPRZET AMD INTEL NVDIA KTORZY I TAK DOKLADAJA TROCHE DO GIER ;)
           • avatar
            Dragonik
            0
            Tak są wydawcy gier niezależnych.