• benchmark.pl
 • E3
 • Battlefield 5 z trybem battle royal - gra otworzyła konferencję EA na E3 2018 [AKT. - gameplay]
Gry

Battlefield 5 z trybem battle royal - gra otworzyła konferencję EA na E3 2018 [AKT. - gameplay]

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Zgodnie z oczekiwaniami, Battlefield 5 pojawił się na konferencji EA. Wydawca pokazał krótki materiał wideo, potwierdził też pojawiające się jakiś czas temu doniesienia co do battle royal.

Targi E3 2018 można uznać za rozpoczęte. Chociaż nie otworzyły się jeszcze dla zwiedzających, producenci i wydawcy rozpoczynają promowanie swoich gier. Na dziś zaplanowana została konferencja EA, gdzie na pierwszy ogień poszedł Battlefield 5.

Najważniejsza z informacji to potwierdzenie, iż gra oferować będzie tryb battle royal. Również EA nie przechodzi zatem obojętnie obok niezwykle popularnej ostatnio formuły zabawy. Trzeba jednak dodać, iż nie należy spodziewać się tego na premierę, ale dopiero jakiś czas po niej (po darmowej aktualizacji planowanej na ten rok). Nieoficjalne doniesienia z kwietnia okazały się bardzo trafne.

Wedle DICE fani battle royal otrzymają tu to, co lubią najbardziej. Dodatkowo zabawę urozmaicać będzie możliwość korzystania z pojazdów oraz rozbudowany system destrukcji otoczenia. Ten ostatni element jest zresztą mocno akcentowany w przypadku tegorocznej odsłony serii, odgrywać ma duże znaczenie także w innych trybach.

Niestety nie pokazano wielu materiałów wideo. Poniżej zobaczyć możecie zwiastun promujący grę na targach. Co z fragmentami rozgrywki? Będą, ale nieco później. Zarezerwowano je na konferencję organizowaną przez Microsoft.


AKTUALIZACJA, 09.06.2018, 23:23

Jeszcze przed konferencją firmy Microsoft pojawił się materiał wideo prezentujący rozgrywkę. Poniżej zobaczyć możecie, jak wyglądają zmagania w Battlefield 5, w trybie Grand Operations. Materiał pochodzi z wersji PC, do jego zarejestrowania wykorzystano sprzęt z kartą GeForce GTX 1080 Ti. Za publikację odpowiedzialna jest tu NVIDIA i nie ma w tym przypadku. Pisaliśmy już, iż pomaga ona przy pracach nad grą.


Źródło: Battlefield, NVIDIA GeForce

Komentarze

8
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  O wiele lepsze te wideo niż pierwszy zwiastun...
 • avatar
  Jak ciekawie czasy się zmieniają, gdy moc obliczeniowa pozwala na tworzenie nowych gatunków gier (battle royale).

  Pamiętam, jak X lat temu pierwszy Battlefield (1942, ten oryginalny) miał po chyba maks 64 graczy i to było wow, a na zmodowanym serwerze 100 lub więcej graczy podobno strasznie zalagowany.

  Ciekawe co będzie następne, gry wykorzystujące sztuczną inteligencję (taką prawdziwą lub jej elementy)?
 • avatar
  "Ciekawe co będzie następne, gry wykorzystujące sztuczną inteligencję"

  Nie gram, bo to nie mój gatunek więc nei wiem jak to do końca wygląda, ale chyba zapominasz o strategiach, czy choćby botach.
 • avatar
  eh i znowu ten mega długi time to kill
  ladnie to wyglada ale czasy bf3 chyba już nigdy nie wroca
 • avatar
  yyy takie dlc bf 1...
  -1
 • avatar
  XDDDDD
  BR mówię stanowczo NIE
  -2
 • avatar
  jak mam być szczery to słabo to wygląda. Nie widze progresu od BF3 praktycznie.
 • avatar
  Zaraz się zrobi preordera na COD i BF.