Konsole do gier

Ben Heck tworzy jedną konsolę z PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Ben Heck, jeden z najbardziej znanych modderów łączy konsole PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U w jedno urządzenie.

Ultimate Combo Gaming System

Z pewnością wielu z Was ma w swoim domu konsolę. Jeśli sympatyzujecie z tego typu urządzeniami, to warto zainteresować się Ultimate Combo Gaming System, nad którym pracuje Ben Heck - połączenie konsol Sony PlayStation 3, Microsoft Xbox 360 i Nintendo Wii U .

Postać ta nie jest w świecie anonimowa. Ben Heck to jeden z najbardziej znanych modderów w branży elektronicznej. Miał on już wiele niezwykle ciekawych pomysł, o których pisaliśmy również na naszych łamach. Być może pamiętacie chociażby gamepad z uchwytem do przekąsek.

Również tym razem przygotowywany jest niezwykle ciekawy gadżet. Wspomniany Ultimate Combo Gaming System to nic innego, jak 3 konsole zamknięte w jednej obudowie. Drewniana skrzynka, która na pierwszy rzut oka nie wygląda może zbyt atrakcyjnie, skrywa PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U.

Oczywiście powodem pochylenia się nad projektem jest chęć umilenia życia użytkowników, w tym przypadku ograniczenia liczby przewodów ciągnących się wokół telewizora. Proces powstawania Ultimate Combo Gaming System przedstawiony zostanie na kilku filmach. Poniżej pierwszy z nich.


Źródło: dvice

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Patrząc na jego dzieło, to na 100% jest on w prostej linii potokiem Freda Flinstona.
  15
 • avatar
  PIRAT_PL
  Fajny pomysł tylko ciekawe ile to by kosztowało.
  Ale nie bardzo mnie to interesuje wolę mojego kochanego PC na którego kupie 2 gry zamiast 1 na PS 3 czy na X Box 360.
  8
 • avatar
  Konto usunięte
  Teraz kazdy bedzie tworzyl tego typu wynalazki aby tylko zablysnac na rynku nie biarac pod uwage ze wiekszasc ma w d..ie te wynalazki i czeka na nowego xcloka i pleya.
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  sztuka dla sztuki, to jakby robić "specjalny" samochód o napędzie combo, który będzie miał wolnossący silnik diesla z jakiejś ciężarówki, do tego benzynę z jakiegoś city car, a zamiast akumulatora używał baterii słonecznych, fajnie jak by się się udało... tylko po co to komu?
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Co to ma byc, ZPT? Oo Wyciągną bebechy z obudowy i wsadził w jedna, czyli trzy konsole w jednej obudowie. I to ma byc takie pro?
  Nie zrobi wspólny napęd, porty, pamięć ram, dysk itp a nie jakiś garażowy crap.
  2
 • avatar
  stud3nt
  Wbrew pozorom, jest to bardzo sensowny pomysł wobec durnego lansowania exclusive'ów przez producentów konsol.

  X-boxiarz nie posmakuje Heavy Rain, MGS4, God of War, Killzone czy Uncharted. Właściciel PS3 tylko popatrzy na serie Fable, Gears of War, Halo. A są to gry wybitne, wielu dla nich tylko kupowało konsolę i nie żałowało.

  Szczerze powiedziawszy, cała wojna PC vs konsole zawsze mnie dziwiła. Każda platforma ma swoje wyłączne gry i cała ta pyskówka nie ma sensu. Powstała tylko dlatego, że właściciele danej platformy chcą za wszelką cenę udowodnić (przede wszystkim sobie), że nie wydali fury pieniędzy na marne, że inni wcale nie mają lepiej, a nawet są w gorszej sytuacji.

  Wracając do tematu, jeśli takie pudełko odpali dowolną grę z tej trójki (mógł jeszcze PCta dołożyć, ale to by było trudne), to jest to bardzo dobre ułatwienie. Kupujemy JEDNĄ uniwersalną konsolę i gry do niej - mamy spokój, nie musimy rwać włosów i zastanawiać się, czy dokonaliśmy właściwego wyboru.
  1
 • avatar
  shamoth
  No to szykuje się ciekawy mod/mix PC z przyszłymi konsolami opartymi na AMD... wystarczy złożyć PC na platformie AMD i mod z softem z konsol. Jednym przełącznikiem będziemy tylko wybierać czy pudło startuje jako PC czy któraś z konsol ;P
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Masakra żenujący facet, ale to już chyba celebryta a oni tak mają
  -8
 • avatar
  ghoul199
  Pomysł interesujący, cena zapewne też będzie ciekawa... ;]
 • avatar
  RexRX
  Drewniany komputer
 • avatar
  Konto usunięte
  tak jak w sondzie. Po co komu trzy konsole?