• benchmark.pl
 • Gry
 • Borderlands 2 zakupione przez 12 milionów graczy - najlepszy wynik w historii 2K Games
Gry

Borderlands 2 zakupione przez 12 milionów graczy - najlepszy wynik w historii 2K Games

przeczytasz w 1 min.

Popularność tego tytułu mile zaskoczyła chyba samych twórców.

Borderlands 2 gra

Borderlands 2 nie od dziś uznawane jest za spory sukces. Najnowsze informacje zdają się sugerować, że popularność tego tytułu mile zaskoczyła chyba samych twórców.

Produkcja Gearbox Software znalazła już bowiem ponad 12 milionów nabywców. Co warte dodania, około 3,5 miliony egzemplarzy rozeszło się w zeszłym roku, a więc gra cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem i nie przeszkadza jej w tym mijający czas.

Dodatkowo mówimy tutaj o najlepszym wyniku w historii 2K Games - wydawcy gry, który zostanie jeszcze poprawiony, chociaż w statystykach ująć będzie go ciężko. Borderlands 2 trafił bowiem właśnie na konsole Xbox OnePlayStation 4, ale w ramach pakietu Borderlands: The Handsome Collection, w składzie którego znalazło się jeszcze Borderlands: The Pre-Sequel oraz komplet dodatków do obydwu tytułów.


Źródło: gamespot, youtube

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Makkk
  -1
  Dość obszernie rozbudowana, ale jednocześnie prosta gra i ten co-op :D Do dzisiaj pogrywam, a mam już nabite prawie 500h gry i jeszcze nie jestem mistrzem w tą grę, bo to co niektórzy youtuberzy pokazują, przerasta moje umiejętności :D
  • avatar
   Konto usunięte
   -3
   Tymczasem czarnobrode trolle powiadam wam, że miałem rację. "Pillars of Eternity" okazało sięhitem i wszyscy recenzenci dają min. 9/10 (90/100)... Pozdro trolle :D!