Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-8520DN z dupleksem

przeczytasz w 1 min.

Dla małych i średnich firm

Brother MCF-8520DN urządzenie wielofunkcyjne wygląd

Na polskich półkach sklepowych pojawiło się nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother. Model MFC-8520DN charakteryzuje się automatycznym dupleksem oraz wysoką prędkością druku. Grupa docelowa – małe i średnie przedsiębiorstwa.

Brother MFC-8520DN to laserowe urządzenie wielofunkcyjne, na które składa się monochromatyczna drukarka, kopiarka, faks i skaner. Według oficjalnej charakterystyki, urządzenie cechuje się drukiem z prędkością do 36 stron na minutę w trybie druku jednostronnego i 18 stron na minutę w dupleksie. W tym miejscu podkreślić należy wspomnianą już najważniejszą cechę charakterystyczną modelu – automatyczny druk dwustronny. Drukarka charakteryzuje się także rozdzielczością wynoszącą 1200 x 1200 dpi.

Urządzenie to umożliwiać ma również automatyczne, dwustronne kopiowanie dokumentów. Skaner z kolei umożliwia eksportowanie plików do poczty e-mail, obrazu, plików OCR oraz serwera FTP. W przypadku kopiarki maksymalna rozdzielczość wynosi 1200 x 600 dpi, natomiast przy skanerze – 1200 x 1200 dpi.

Urządzenie wyposażone zostało w podajnik papieru na 250 arkuszy, a także podajnik ręczny na 50 arkuszy mniejszych rozmiarów (na przykład koperty). Istotnym elementem jest też 5-linijkowy, monochromatyczny ekran LCD, z poziomu którego mamy dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji.

Producent dołącza do urządzenia także oprogramowanie BRAdmin Proffessional. Umożliwia ono zdalne monitorowanie oraz modyfikowanie ustawień drukarki.

Specyfikacja:

Brother MCF-8520DN urządzenie wielofunkcyjne specyfikacja dane techniczne

Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-8520DN jest już dostępne na polskim rynku w cenie 2280 złotych. Na starcie otrzymujemy toner umożliwiający druk 8000 stron. W sprzedaży dostępne są tonery na 3000 oraz właśnie 8000 stron.

Źródło: Brother

Back to university zestawienie przewodnik laptopy smartfony tablety drukarki peryferia gry konsole upominki

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tjindy
  0
  Jeśli cena to nie pomyłka autora to sprzęt niezwykle drogi jak na swoje możliwości. Za połowę tej ceny można mieć (prawie) to samo w kolorze.
  Jakby zjechali z ceną do ok 1,2k -1,4k to może byłoby to warte zastanowienia.
  • avatar
   rambosz
   0
   z dupleksem, aż się podjanik nie zepsuje - u nas się zepsuł po nieco ponad 2 latach (dcp-8060)
   • avatar
    majster-b
    0
    Generalnie strasznie podobne do DCP 8380. Mam nadzieje tylko że nie jest tak głośne jak "tańsze" urządzenia tej firmy. Wstawiłem kilka klientom i teraz się muszę wstydzić.