Gry

CD Projekt zapowiada Wielki Giermasz

z dnia 2011-08-19
Jakub Kralka | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Giermasze to impreza CD Projekt, która wśród graczy z całej Polski cieszy się olbrzymią popularnością. Jest to pomysłowe określenie "czyszczenia magazynów" to impreza, w trakcie której CD Projekt sprzedaje wydawane przez siebie gry za dużo niższą cenę od tych, które widujemy na sklepowych półkach.

Już na 20 sierpnia zapowiedziano kolejną imprezę z tego cyklu, tym razem określoną mianem Wielkiego Giermaszu. Będą tam sprzedawane gry PC od 5 złotych, gry na konsole od 20 złotych, filmy DVD od 10 złotych oraz filmy Blu-ray od 30 złotych. Łącznie - 600 różnych tytułów gier i 300 tytułów filmów. Giermasz odbędzie się w siedzibie firmy na ul. Jagiellońskiej 74 w Warszawie w godzinach od 10.00 do 17.00.
 

Giermasz
To nie powrót PRL-u, tak gracze bawili się na poprzednim "Giermaszu"

Kilka spraw organizacyjnych od CDP:

 • Sprzedaż rozpoczyna się o 10:00 i dopiero od tej godziny wszyscy zainteresowani będą wpuszczani grupami do siedziby CD Projekt
 • PŁACIMY TYLKO GOTÓWKĄ. Aby usprawnić proces kupowania/wydawania, będziemy wdzięczni za przyszykowanie niskich nominałów
 • Ilość towaru jest bardzo ograniczona – zazwyczaj od kilku do kilkunastu sztuk każdej gry czy też gadżetu. Każda pozycja z oferty Giermaszu jest sprzedawana do wyczerpania zapasów
 • Każdy kupujący może nabyć maksymalnie 2 egzemplarze tej samej gry lub gadżetu
 • W sprzedaży dostępne będą zarówno produkty nowe, jak i noszące ślady użytkowania (np. na wewnętrzne potrzeby CD Projekt albo wypożyczane na turnieje)
 • Warto zabrać ze sobą dużą torbę na zakupy :) i ewentualnie parasol na wypadek nieprzyjaznych warunków atmosferycznych
   

Z targów GamesCom:

Źródło: CDP

marketplace

Komentarze

14
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  No faktycznie przednia zabawa musiała być w tym roju spoconych ludzi
 • avatar
  Szczerze nawet jakbym byl mieszkal na przeciwko to bym sobie to odpuscil :P

  "od kilku do kilkunastu gier" i kazdy moze zakupic az dwie takie same??? Totalny bezsens, przy takiej skromnej liczbie powinno byc ograniczenie do jednej.
 • avatar
  No to się ludziska pozabijają... jak w dniu promocji w MM
  Żartowałem. Tylko dlaczego nie przez neta? Cała Polska nie mieszka w W-wie.
 • avatar
  To dobrze że dużo osób interesuje się tego typu akcjami. Ostatnio widziałem sondaż TNS OBOP z którego wynika, że aż 65 procent Polaków powyżej 15 roku życia nigdy nie grało w żadną grę ! Widocznie nadal dla wielu osób gry to niezrozumiała rzecz. Nawet gra w kółko i krzyżyk może być emocjonująca, ja lubię też obstawiać wyniki meczów w zakładach bukmacherskich, ale najlepsze są dla mnie rozgrywki wirtualne. Gry pobudzają wyobraźnię, a wyobraźnia przecież wpływa na rozwój inteligencji. Zgadzacie się ze mną ?
  Zaloguj się
 • avatar
  Dlaczego większość graczy wygląda tak... niedojrzale, dziecinnie jak na swój wiek, są nieporadni życiowo i wybaczcie ale tacy... ciotowaci?
  Zaloguj się
 • avatar
  "będziemy wdzięczni za przyszykowanie niskich nominałów" - przyjadę ze słojem groszy ;)
 • avatar
  To sie teraz bydło z warszawy zleci hahah :)
 • avatar
  Pięknie ładnie ... tylko ile pozycji asortymentowych będzie i jakie ?

  Ułatwiłoby to wielu potencjalnym gościom za w czasu zorientować się w sytuacji czy w ogóle jest warto się wybierać.

  Logicznie patrząc gdyby były jakieś smakowite kąski, organizator trochę bardziej zanęciłby ciekawymi tytułami.
  Jednak kiedy mowa jest jedynie "gry PC od 5 PLN" to bardziej pachnie "złotą kolekcją" gdzie za 5 zeta kupimy Destruction Derby zamiast 9,99 w koszu w Biedronce ;)

  Życzę CD Projektowi sukcesów, impreza może z czasem się rozkręci, patrząc na razie po komentarzach to daleka droga do ideału.
  Zaloguj się