Telefony

Ciekawa aplikacja do udostępniania zdjęć na Facebooku

przeczytasz w 1 min.

Dotarliśmy do informacji o nowej, niezwykle interesującej aplikacji przeznaczonej na iPhone'a, która pozwala na udostępnianie zdjęć na Facebooku. Nuda? Jeśli weźmiemy pod uwagę, że miesięcznie na Facebooku publikowanych jest średnio 6 miliardów zdjęć, a obecnie ich łączna liczba to około 100 miliardów zaczyna się robić interesująco.

Do sieci trafiła cała masa zdjęć przedstawiająca nową aplikację w akcji. Na razie jest skierowana wyłącznie na iPhone'a i na pierwszy rzut oka przypomina miks Twittera z Instagram, Color oraz Path, czyli aplikacjami znanymi posiadaczom smartfonów Apple.

Z tego co widać na zdjęciach, aplikacja wygląda na dość prostą, intuicyjną i efektowną. Wygląda również na to, że część aplikacji korzysta z HTML. Może oznaczać to, że po premierze i sukcesie na platformie Apple przyjdzie czas również na Androida oraz inne systemy obsługujące HTML5. Według wielu źródeł aplikacja ma nosić nazwę „Hovertown” lub „WithPeople”. Informacje te nie zostały póki co potwierdzone przez przedstawicieli Facebooka, jednak tak spory wyciek musi spowodować jakąś reakcję ze strony największego portalu społecznościowego na świecie.

Zresztą, zapraszam do przyjrzenia się aplikacji bliżej oglądając poniższe zdjęcia.

Facebook App do udostępniania zdjęć

Facebook App do udostępniania zdjęć

Facebook App do udostępniania zdjęć

Facebook App do udostępniania zdjęć

Facebook App do udostępniania zdjęć

Facebook App do udostępniania zdjęć


Więcej o Facebooku:

Źródło: TechCrunch

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Nalovp
    0
    Eeee tam ciekawa...Polacy nie lubią facebooka.
    Dajcie lepiej newsa o tej nowej aplikacji z app store "pierwsza pomoc" dopiero posypią się komentarze.