Gry

Cyberpunk 2077 po polsku. Nowe materiały z gry warto zobaczyć, ale i usłyszeć

przeczytasz w 1 min.

Jeśli komukolwiek brakowało materiałów przybliżających świat Cyberpunk 2077, dziś ekipa CD Projekt RED pokusiła się o dość solidną porcję.

Nowy zwiastun Cyberpunk 2077 po polsku

Kolejny odcinek z cyklu pokazów Night City Wire przyniósł przede wszystkim nowy, obszerny zwiastun. Czekający na Cyberpunk 2077 nie powinni być nim rozczarowani.

To bowiem ponad 5 minut materiału, który daje szansę rzucenia okiem na nieprezentowane wcześniej sceny z Night City pozwalające lepiej poznać fabułę i bohaterów. Wspomniano też o rozwoju postaci oraz aktywnościach pobocznych. Wszystko tym razem w polskiej wersji językowej.

Kim jest Johnny Silverhand?

Drugi z pokazanych dziś zwiastunów koncentruje się w całości na postaci Johnny’ego Silverhanda, a nie ulega wątpliwości, że wielu graczy czekających na Cyberpunk 2077 ma co do niej spore nadzieje.

Nie tylko dlatego, że wciela się w nią Keanu Reeves. Trudno jednak przechodzić obok tego faktu obojętnie, a skoro tak to świetnym uzupełnieniem będzie wideo zza kulis i kilka słów od aktora przybliżającego swoją transformację w legendarnego rockerboya Night City.

Za kulisami prac nad ścieżką dźwiękową Cyberpunk 2077

Jeśli już w tytule wspomnieliśmy o słuchaniu, nie wypada pominąć również głosu kompozytorów, którzy zdecydowali się opowiedzieć o tworzeniu ścieżki dźwiękowej do gry, stacjach radiowych czy swoich inspiracjach. Niemalże od pierwszych zapowiedzi padały deklaracje, że dobór muzyki odpowiedniej do wykreowanego tu świata jest bardzo istotny. I obecnie wydaje się, że faktycznie będzie to kwestia wypadająca bardzo dobrze.

Do premiery Cyberpunk 2077 niespełna miesiąc

Już wkrótce rozwiane zostaną wszelkie wątpliwości. Raz jeszcze przypomniano, że Cyberpunk 2077 ma zadebiutować 10 grudnia. Trafi na PC, konsole Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S, PlayStation 5 oraz Google Stadia. W przyszłym roku wydana zostanie darmowa aktualizacja, dzięki której Cyberpunk 2077 będzie mógł w pełni wykorzystać moce konsol nowej generacji.

Źródło: Cyberpunk 2077

Warto zobaczyć również:

Komentarze

34
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  9
  Do premiery Cyberpunk 2077 jeszcze trzy opóźnienia i miesiąc czasu od ogłoszenia statusu Gold, po którym nie powinno być opóźnień :)
  • avatar
   Abigail
   9
   Dziękuję wole angielską wersje...
   • avatar
    NasHee
    9
    Tak jak się obawiałem, jest sztucznie, jak w większości polskich dubbingów głos jest oderwany od postaci, jakby aktorzy za bardzo się starali, mówiąc w sposób w który nikt normalnie nie mówi. Brakuje swobody i naturalności...
    • avatar
     greghostor
     6
     Drewno
     Polski dubbing
     - o nie, zaatakowali nas
     - o nie, trzeba walczyć
     • avatar
      PIRAT_PL
      5
      Spokojnie mili państwo zostało jeszcze 56-57 lat na dopracowania gry także dubbing będzie perfecto może już wśród młodych kreuje się ktoś odpowiedni ;)
      • avatar
       develoop
       2
       Podobno będzie można grać Antonim lub Jarosławem
       • avatar
        Warmonger
        1
        Wideo o muzyce bardzo kuszące. Aż 7,5 godziny ścieżek wielu różnych autorów, w tym prawdziwych gwiazd :) Richard Devine naprawdę mnie zaskoczył!
        • avatar
         Gatts-25
         1
         A teraz z Polityki.Tylko Lepszy Sort wybierze Polską wersję językową bo to co się tutaj od... przekracza wyobraźnię tych co wybiorą wersję z K.R. w roli głównej pobocznej i w jego głównym języku z jakiego go znamy.
         • avatar
          pawluto
          1
          Czekam na premierę na torentach...!
          • avatar
           Viperus
           1
           Przede wszystkim grając z naszym dubbingiem miałbym wrażenie jakby w stanach wszyscy mówili po naszemu a to kompletnie nie pasuje, to jest USA tam się gada po eng i każdy inny dubbing brzmi nie naturalnie
           • avatar
            luken7777
            1
            Niestety bardzo słaby ten polski dubbing. Dlatego w większość gier gram w języku angielskim. Polski dubbing póki co nadaje się idealnie do śmiesznych bajek dla dzieci. I nie... nie żartuję, naprawdę dobrze im to wychodzi!!!
            • avatar
             kropak
             1
             Ale śmieszni jesteście dzieci ... jacy tu sami fachowcy od dubbingu :D marnujecie się tu.
             • avatar
              init0
              -2
              Gdzie jest Refused????
              • avatar
               duzers
               -10
               Tylko idiota wybierze polską ścieżkę dźwiękową.
               • avatar
                Konto usunięte
                0
                Premiera 10 grudnia ale którego roku? 2077 ? :) trochę czasu jest więc termin nie wydaje się zagrożony. ale kto to wie....