Komputery

Czy tak wygląda najdroższy na świecie desktop PC?

przeczytasz w 0 min.

Macie luźne 375 000 funtów, z którymi nie wiecie co zrobić? Uwielbiacie wyróżniać się w tłumie? Jeśli tak to dzięki japońskiemu producentowi i inkrustowanemu klejnotami PC, możecie stać się królem lub królową hi-techu. Desktop, który nazwany został Jupiter, wykonano z platyny i diamentów… Zostały one tak ułożone na obudowie, aby odzwierciedlać astrologiczne konstelacje widoczne na nieboskłonie. Byłoby to co najmniej śmieszne, aby za taką kasę otrzymać trzewia, które nie będą w należyty sposób śmigać, dlatego też producent, Zeus, wpakował do środka procesor Intel Core 2 Duo taktowany z częstotliwością 3GHz, 2GB pamięci DDR2 i przepastny 1TB dysk twardy.

Zeus nie zdecydował się jeszcze, który format wygra pojedynek standardów HD, dlatego też w komputerze zainstalowano napęd obsługujący zarówno płytki Blu-ray jak i HD DVD. Pecet działa pod kontrolą systemu Windows Vista, oczywiście w wersji Ultimate i sprzedawany jest z 24 calowym monitorem o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli.


Jeśli, nie wiadomo dlaczego miałoby się okazać, że jednak nie macie aż takiej kaski do wydania, zawsze możecie wybrać złoty model. On też ma diamenty w obudowie i tę samą specyfikację, no i co najważniejsze kosztuje jedyne ¥60,000,000, czyli 280,000 funtów, bądź 380,000 euro, lub 560,000 dolarów, jak kto woli. Podajemy informacje w walutach, żeby zaoszczędzić wszystkim nerwów i czasu podczas przelewania odpowiedniej sumy na konto firmy.

Oba komputery są już dostępne w Japonii, ale europejska data premiery nie została jeszcze ustalona. Dlatego też, jeżeli ktoś ma czas i wytrzyma jeszcze chwilę, nie dość, że zaoszczędzi na bilecie do Nippon, to przy okazji przedłuży życie śwince z oszczędnościami o kilka dni, a może nawet tygodni, kto wie. ¯yczymy udanych zakupów.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login