• benchmark.pl
  • Gry
  • Daymare: 1998 z datą premiery, wersją demo i nowym zwiastunem
Gry

Daymare: 1998 z datą premiery, wersją demo i nowym zwiastunem

przeczytasz w 1 min.

Wprawdzie gry z gatunku survival horror nie mogą pochwalić się największym, ale za to dość wiernym gronem fanów. Wkrótce w ich ręce trafi Daymare: 1998.

Daymare: 1998 data premiery

Daymare: 1998 zrobiło się nieco głośniej w momencie ujawnienia, iż jest to projekt przygotowywany na podwalinach anulowanego Resident Evil 2 Reborn. Wprawdzie premierę planowano na II kwartał tego roku, ale ostatecznie prace zajęły nieco więcej czasu. Daymare: 1998 zadebiutuje 17 września. Co ważne, termin dotyczy PC, a zainteresowani mogą już teraz sprawdzić wersję demo, którą udostępniono na platformie Steam.

Gra ma pojawić się także na konsolach Xbox One i PlayStation 4, ale ich właściciele muszą uzbroić się w większą dawkę cierpliwości. W tym przypadku twórcy nie są jeszcze w stanie określić dokładnej daty.

Ujawnienie powyższych informacji zbiegło się z nowym zwiastunem. Ten skupia się na przedstawianej historii, ale dobrze wprowadza też w klimat, z jakim gracze będą mieli tutaj do czynienia. Daymare: 1998 nawiązuje do produkcji z lat 90., rozgrywka ma być bardzo wymagająca i trzymająca w napięciu. Oczywiście twórcy zapewniają, że pod względem oprawy graficznej gra będzie zdecydowanie bardziej współczesna.

Źródło: Destructive Creations

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!