Gry komputerowe

EVE Online z perspektywy pierwszej osoby

przeczytasz w 1 min.

Dwunastoletnia już produkcja nadal otrzymuje nowe funkcje. Już wkrótce pojawią się trzy kolejne tryby kamery.

EVE Online

EVE Online ma już 12 lat, ale wcale tego po niej nie widać. Dzięki świetnej mechanice rozgrywki i jeszcze lepszej społeczności, gra studia CCP wciąż przyciąga mnóstwo graczy, dla których jest ona niemal jak drugie życie. Zupełnie zatem nie dziwi, że twórcy kontynuują wsparcie i nadal rozbudowują swoją produkcję. 

Już wkrótce w EVE Online pojawi się eksperymentalna funkcja, o którą wielu graczy prosiło i która naprawdę nieźle się zapowiada. Mowa tu o pierwszoosobowej perspektywie, która oferować ma – według zapowiedzi twórców – zupełnie nowe wrażenia. Na razie taki widok kamery dostępny jest wyłącznie na SiSi – testowym serwerze tego kosmicznego symulatora. Na poniższym filmiku możecie zobaczyć, jak tryb FPP wygląda w praktyce:

Przy okazji do testów trafiły też dwa kolejne tryby kamery – Orbit i Tactical. Pierwszy jest podobny do klasycznego widoku, z tą jednak różnicą, że ma węższe pole widzenia (co ma ułatwiać koncentrowanie się na wrogim statku) i realistycznie reaguje na zmiany prędkości statku. Tactical z kolei pozwoli na odłączenie kamery od statku i swobodne obserwowanie otoczenia.

Wszystkie trzy tryby powinny oficjalnie zadebiutować w połowie grudnia.

Źródło: VG247, EVE Online Forums

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  leman97
  2
  Nic tylko czekać na wersję z urządzeniami VR :)
  • avatar
   Skaza
   1

   EVE to jedna z najlepszych gier MMO. I prawdopodobnie najtrudniejsza, przynajmniej na początku... Jednak nie jest prawdą to, że gra jest zbyt trudna i wymaga poświęcenia zbyt dużej ilości czasu. EVE posiada wspaniałe community, które zawsze bardzo chętnie pomaga nowym graczom. Istnieją korporacje, kanały czatowe i fora internetowe zajmujące się szkoleniem początkujących pilotów. Trzeba tylko chcieć i nie zniechęcać się pierwszymi niepowodzeniami, bowiem to nadal jest bardzo trudna gra. A właśnie takie dają najwięcej satysfakcji.

   Fly safe!

   • avatar
    sertiel
    0
    próbowałem grać ale jak by było po polsku to bym grał dalej ;]
    • avatar
     severian
     0
     Jak dla mnie najbardziej hardkorowe mmo ever.Grałem w to przez 6 miesięcy kilka lat temu i zaiste tylko prawdziwy nolife jest w stanie coś osiagnąć.