Gry mobilne

Fallout Shelter to zdecydowanie najpopularniejsza odsłona serii

przeczytasz w 1 min.

Bethesda pochwaliła się, iż od premiery gra Fallout Shelter została uruchomiona ponad 4 miliardy razy.

Fallout Shelter

Zapewne znajdzie się wśród was wielu fanów serii Fallout. Niektórzy są z nią od samego początku, mają też swoich faworytów - odsłonę najbardziej lubianą. W tym kontekście interesująco wyglądają ostatnie informacje ujawnione przez studio Bethesda.

Interesująco, ponieważ mówienie o wielkim zaskoczeniu byłoby raczej niewskazane. Gry mobilne bardzo zyskały ostatnimi czasy na popularności. Od samego początku pewne było, że również Fallout Shelter nie będzie narzekać na brak zainteresowania. Jedyne co może w tym kontekście odrobione dziwić to skala popularności, z jaką mamy tu do czynienia.

Bethesda pochwaliła się, iż od premiery gra Fallout Shelter została uruchomiona ponad 4 miliardy razy. Jest to wynik lepszy nie tylko od każdej z wcześniejszych, „dużych” odsłon serii, ale nawet ich wszystkich razem wziętych.

Sukces ogromny, chociaż należy brać poprawkę na pewien fakt. Fallout Shelter na Google Android i Apple iOS to raczej zabawa na krótką chwilę, w przeciwieństwie do gier z głównego nurtu Fallout, także ostatniego Fallout 4.


Źródło: ign, Bethesda Softworks

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  miedzianek
  7
  "została URUCHOMIONA ponad 4 miliardy razy"

  Słowo klucz;)
  • avatar
   Finear
   7
   pewnie dlatego że jest lepsza niz f4 ;s
   • avatar
    M4St3R
    2
    Zapewne jakby podali ile średnio minut jest uruchomiona to nie było by już tak imponująco. A czy może mi ktoś powiedzieć czy w ogóle warto to instalować? Bo jakoś nie jestem przekonany.
    • avatar
     pycipro
     -24
     Już pupa boli blacharnie że nie mogą zagrać bo telefon na korbke jeszcze mają, wszystko wydali na pc i prąd hahahaha XIXD
     • avatar
      Kershav
      0
      Spiraciłem tą grę żeby mieć wszystkiego ile się da. Okazało się, że że nic się tam nie robi oprócz budowania coraz to większej "posiadłości". Co najlepsze nic się z tego nie ma, nic z tego nie wynika. Po prostu więcej i więcej i tyle ;/