Gry

FIFA 12 - film prezentujący wiele nowości

przeczytasz w 1 min.

Electronic Arts przeważnie nową FIFĘ promuje dopiero w drugiej połowie sierpnia. W tym roku o FIFA 12 głośno jest już od marca, co może zwiastować prawdziwą futbolową ofensywę kanadyjskiego wydawcy.

Jeszcze w kwietniu dowiedzieliśmy się między innymi tego, że zmodyfikowany zostanie silnik odpowiedzialny za kontuzje. Teraz będzie przypominać mechanizm obrażeń ze strzelanek. Tym razem piłkarze będą mogli albo delikatnie naderwać mięśnie ręki, co nie powinno stanowić większego problemu, albo też stać się bardzo niepewnymi jutra z powodu złamanej nogi. Zmianie ulegnie też system podań - dokładne będą one tylko wtedy, gdy inny zawodnik znajdzie się w zasięgu wrogu. Podczas "grania na pamięć" w FIFA 12 będziemy mogli jedynie mieć nadzieję na precyzyjne zagranie.

To tylko kilka detali z całej gamy nowości i innowacji jakie zgodnie z zapowiedziami niesie nam nowa piłka od EA. Nieco więcej na ten temat możemy dowiedzieć się z opublikowanego poniżej filmiku, który wprawdzie jest tylko "wyciekiem", ale w znośnej jakości.


 

Więcej o pilce nożnej w grach:

Źródło: 1up

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Mi to wygląda na FIFA 11... Zdecydowanie FAKE, albo na prawdę wczesna wersja "dwunastki".
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   FIFA od czasu nowego silnika (2008) praktycznie nic się nie zmieniła. Drobne poprawki co roku. KONAMI coś tam się stara ale technologicznie są w d(...). Na szczęście PES nadrabia grywalnością wg. mnie, czego nie robi FIFA. Każdy ma swoje zdanie. Gram w obydwie gry, ale granie przeciwko AI w grze od EA to zero przyjemności, co innego Pro Evo.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ciekawe czy fabułę troche podrasowali ;-).
    • avatar
     Szymon331
     0
     Ale za przeproszeniem syfiasty filmik... Nie buforować HD ready bo i tak nie pomorze.