• benchmark.pl
 • E3
 • For Honor zostanie rozbudowany, a gracze korzystający z PC mogą pobrać grę za darmo
Gry

For Honor zostanie rozbudowany, a gracze korzystający z PC mogą pobrać grę za darmo

przeczytasz w 1 min.

W październiku udostępniona zostanie aktualizacja Marching Fire. Dzięki niej For Honor wzbogaci się między innymi o nową frakcję - Wu Lin.

Ubisoft promuje na E3 2018 nie tylko nadchodzące tytuły, ale również te, które są już dostępne od pewnego czasu. Mamy tu na myśli przede wszystkim For Honor, któremu poświecono sporo uwagi. Fani mogą nastawiać się na dodatkową zawartość.

Zanim do niej przejdziemy, warto wspomnieć o niespodziance, która zainteresować powinna tych, którzy do tej pory nie zdecydowali się na sięgnięcie po For Honor. Korzystający z PC mogą pobrać grę za darmo. To wprawdzie najmniej imponujący pakiet Starter Edition, ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Promocja obowiązuje do 18 czerwca (na Uplay).

„Starter Edition zapewnia graczom możliwość korzystania ze wszystkich map i trybów w For Honor, oferując jednak inne podejście do dostępności postaci. Domyślnie w pełni odblokowani są w niej trzej bohaterowie-weterani – strażnik, drengr i kensei – a ponadto inni trzej, zależni od wybranej frakcji, pozostają grywalni (jednak bez możliwości personalizacji). Te ostatnie postacie, a także wszyscy inni bohaterowie gry z pozostałych frakcji mogą zostać w pełni odblokowani i spersonalizowani za 8000 szt. stali (waluty w grze) każda.”

Co z wspomnianymi nowościami? W październiku udostępniona zostanie aktualizacja Marching Fire, która ma być największą aktualizacją w historii tej gry. Najważniejsza będzie tu nowa frakcja (Wu Lin) składająca się z 4 bohaterów, ale pojawi się też tryb Szturm z 3 nowymi mapami i szereg usprawnień graficznych (poprawione tekstury, ulepszone oświetlenie globalne oraz nowe technologie nieba i chmur).

„Największa i najbardziej ambitna jak dotąd aktualizacja For Honor ukaże się 16 października 2018 r. Nowa frakcja składająca się z 4 bohaterów, nowy tryb 4v4, znaczne ulepszenia wyglądu oraz nieujawniony jeszcze nieograniczony tryb PvE dostępny dla jednego lub dwóch graczy w kooperacji sprawią, że Marching Fire rozszerzy świat For Honor jak nigdy dotąd.”


 


Źródło: forhonor.ubisoft, Ubisoft Polska

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  2
  Tej gry nic już nie uratuje.
  • avatar
   Pawlus
   0
   A ja tam chętnie zagram ze znajomymi. Wreszcie nie będę musiał nikogo namawiać do zakupu skoro jest starter edition. Będzie super chociaż przez pierwsze 2-3 tyg. ^^
   • avatar
    piccardo
    0
    Gierka ma za mały kontent przez co szybko się nudzi, beta zniechęciła mnie do zakupu i dobrze :) Powinny być z każdej gry takie bety i nic dziwnego że teraz będą to dawać nawet za darmo heh...