Smartfony

Galaxy A9 doczeka się wersji Pro

przeczytasz w 1 min.

Już kilka tygodni po premierze smartfona pojawić może się podrasowana jego wersja.

Galaxy A9

Samsung zaczyna coraz bardziej powiększać serię smartfonów Galaxy A. Wygląda na to, że w najbliższym czasie pokazany zostanie kolejny jej przedstawiciel.

Najprawdopodobniej nie będzie to jednak zupełna nowość, ale podrasowana wersja zaprezentowanego wcale nie tak dawno, ponieważ w grudniu, Galaxy A9. Można się domyślać, że zmian względem oryginału wiele nie będzie. Ile dokładnie?

Nieoficjalne informacje mówią o trzech. Ekran Galaxy A9 Pro nadal cechować ma się przekątną 6 cali, ale rozdzielczość zostanie zwiększona do 1440 x 2560 pikseli. Jednocześnie pojawić miałby się mocniejszy procesor oraz system Android w wersji nie 5.1 Lollipop, ale 6.0 Marshmallow.

Trudno przypuszczać, aby po upływie ledwie kilku tygodni różnic było więcej, sam Galaxy A9 nie dotarł nawet jeszcze do Europy. Pozostaje czekać na oficjalną premierę, być może wtedy na nasz kontynent trafią od razu obydwa modele.

Źródło: phonearena

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    misiek2k
    -2
    Żałosne jest w Samsungu to że nie kreują swojego stylu jak było to na początku przy np S2, a widać jak zrzynają akcenciki w wykonaniu od Apple. Choć Fanboy'em Appla nie jestem to nie lubie czegoś takiego. Lepiej odebrałbym tą markę gdyby tworzyli coś swojego, mieli swój indywidualny styl.