Smartfony

Galaxy Note 6 ma mieć coś z BlackBerry

przeczytasz w 1 min.

Galaxy Note 6 oferować ma narzędzie o tajemniczo brzmiącej nazwie Samsung Focus. Co to takiego?

Wprawdzie do premiery Galaxy Note 6 pozostaje jeszcze sporo czasu, ale jednocześnie jesteśmy już w takim momencie, w którym coraz częściej pojawiają się przecieki na jego temat. Jedne są ciekawsze, inne mniej, ale te najnowsze zaliczyć należy do tych zdecydowanie wartych uwagi. Galaxy Note 6 ma mieć bowiem coś z BlackBerry.

Co dokładnie? BlackBerry z pewnością nie jest firmą wyznaczającą obecnie rynkowe trendy związane z technicznymi aspektami smartfonów. Za oprogramowanie Kanadyjczycy są już jednak cenieni i właśnie tutaj dochodzimy do sedna.

Wedle źródeł dobrze rozeznanego zawsze portalu sammobile, Galaxy Note 6 oferować ma funkcję stanowiącą odpowiednik BlackBerry Hub. Jest to w pewnym sensie coś na wzór centrum komunikacyjnego, narzędzie integrujące wszystkie elementy służące do porozumiewania się z innymi - konta e-mail, portale społecznościowe, komunikatory, itp.

W przypadku Galaxy Note 6 rozwiązanie to nosić ma nazwę Samsung Focus, działać na bliźniaczych zasadach i ułatwiać użytkownikowi szybką reakcję na wszelkie wiadomości. Także powiadomienia z kalendarza. Interfejs Samsung Focus ma być zgodny z Material Design, jak najbardziej przejrzysty.

Wedle tego samego źródła, już po premierze Galaxy Note 6 użytkownicy wybranych urządzeń koreańskiego producenta mogliby liczyć na aktualizację oprogramowania wprowadzającą Samsung Focus.

Źródło: sammobile

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Nudzą mnie już te Note i Galaxy.
  • avatar
   naqerpl
   -5
   Słabą sprzedarz ?

   Taki żarcik :p