Smartfony

Galaxy S8 i Galaxy S8+ biją rekordy także w polskiej przedsprzedaży

przeczytasz w 1 min.

W ciągu niespełna 2 tygodni Polacy złożyli ponad trzykrotnie więcej zamówień niż w analogicznym okresie przedsprzedaży serii Galaxy S7.

Ręka do góry, kto zdecydował się na wcześniejszy zakup się Galaxy S8 lub Galaxy S8+? Jeśli odpowiadacie twierdząco to możecie mieć już pewność, że znajdujecie się w naprawdę dużym gronie.

Kilka dni temu pisaliśmy o doskonałym starcie przedsprzedaży nowych flagowców na rynku koreańskim. Zastanawialiśmy się, czy podobnie będzie w innych krajach, chociażby w Polsce. Wiemy już, że tak.

Rodzimy oddział producenta poinformował, Galaxy S8 i Galaxy S8+ biją rekordy także w polskiej przedsprzedaży. W ciągu niespełna 2 tygodnie Polacy złożyli ponad trzykrotnie więcej zamówień niż w analogicznym okresie przedsprzedaży serii Galaxy S7.

„(...) Z drugiej strony liczba złożonych zamówień na Galaxy S8 oraz S8+ w polskiej przedsprzedaży przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się, że już na tym etapie będziemy mogli powiedzieć, że przedsprzedaż okaże się tak wielkim sukcesem. Bardzo dziękujemy każdemu klientowi, który przyczynił się do tego sukcesu Galaxy S8 i S8+. Kontynuujemy przyjmowanie zamówień na nasze najnowsze produkty, jednak w związku z olbrzymią falą zainteresowania nimi – nie możemy już zagwarantować, że osoby składające nowe zamówienia otrzymają swoje smartfony do 8 dni zanim trafią na półki sklepowe.” – Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics w Polsce

Wcześniejsze cieszenie się smartfonem to jeden z przywilejów przedsprzedaży, obok Guard S8. Jak widać, ogromne zainteresowanie klientów może spowodować, iż kolejni zamawiający będą cieszyć się tylko tym drugim.

Regularna sprzedaż Galaxy S8 i Galaxy S8+ ruszy 28 kwietnia.

Źródło: Samsung

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  beem85
  4
  Komunia się zbliża, więc i sprzedaż rośnie.
  • avatar
   pscager
   2
   A podobno taka bieda w Polsce.
   • avatar
    belineaenter
    1
    Wystarczy spojrzeć raz na ten ekran by dać się oczarować, jest nieziemski cena też kosmiczna! Poza tym w tym roku chyba więcej kasy poszło na marketing. A przedsprzedaż mniej atrakcyjna w zaszłym roku do s7 edge za 3600 dawali google VR a w tym roku chyba tylko gwarancje na 3 lata na ale co zrobić trzeba sobie bombowe S7 i Note7 odbić. Baterie są mniejsze chyba dlatego żeby już nie wybuchały!!!
    • avatar
     decrypterie
     -1
     A wszystko przez 500+ :)
     • avatar
      dolph
      -1
      2 posty dziennie o S8 robią robotę? ;/
      • avatar
       Konto usunięte
       -1
       Myślenie grupowe prowadzi do podejmowania błędnych decyzji i kryzysów, gdyż umożliwia grupie widzenie i słyszenie tylko tego, co chce słyszeć. Informacje niezgodne z poglądami grupy są ignorowane, zwłaszcza jeśli pochodzą z zewnątrz. Grupa nie poszukuje i nie bierze pod uwagę nowych możliwości, co prowadzi do nieuzasadnionego optymizmu i samozadowolenia, a w następstwie do kryzysu.
       • avatar
        XaRaDaS
        0
        A ja stwierdzę, że S7 był niewypałem, a wręczy wypałem ;) i dlatego ludzie czekali na S8 i teraz się rzucili i będą się przenosić z S6, ot cała filozofia :D
        • avatar
         olo22
         0
         bardzo ciekawe?