Oprogramowanie

Google Dashboard wie o Tobie wszystko

przeczytasz w 1 min.

Czy nam się to podoba, czy też nie, Google jest prawie wszędzie. Nie jest łatwo uniknąć jego czujnego oka. Google ma o nas całkiem sporo informacji, ale co wie dokładnie?

Każdy z nas zapewne używa jakiejś aplikacji Google - Gmaila, Docs, itp. Twórcy wspomnianych serwisów postanowili stworzyć kolejny mechanizm, który umożliwi nam szybką kontrolę wielu kont jakie w nich zakładamy.

Google Dashboard właśnie zostało uruchomione i każdy z nas może sprawdzić jakie informacje są zawarte na naszych poszczególnych kontach. Zgodnie z informacjami od Google, Dashboard zapewnia statystyki odnośnie danych z serwisów i aplikacji, przy okazji oferując linki do ustawień i szybkiego dostosowania każdego z kont, które posiadamy.

W chwili obecnej znajdują się tam informacje o ponad 20 produktach Google, takich jak: Gmail, Calendar, Docs, Web History, Orkut, YouTube, Picasa, Talk, Reader, Alerts i Latitude.

Jeżeli jesteś zainteresowany, co dokładnie wie o Tobie Google, możesz śmiało przekonać się zaglądając na stronę google.com/dashboard.

Źródło: Google, TCM

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  19arek93
  0
  Co to ma być? Przecież tam są wyświetlane informacje po jakich stronach chodzę, co oglądam itd itp. Inni mają do tego dostęp?

  Nie podoba mi się że można zobaczyć po jakich forach chodzę, co wyszukuję.
  • avatar
   sevae
   0
   Ja tam od googla jestem na odległość... nic na mnie nie mają... nic a nic...