Systemy operacyjne

Kontynuacja gry Gravity Guy na Windows Phone 8

przeczytasz w 1 min.

W Sklepie Windows Phone pojawiła się kontynuacja jednej z najlepiej sprzedajnych się gier w historii tej platformy.

Gravity Guy 2 gra

W Sklepie Windows Phone pojawiła się kontynuacja jednej z najlepiej sprzedajnych się gier na tej platformie – Gravity Guy 2.

W sequelu, użytkownicy smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone 8 po raz kolejny przejmą kontrolę nad Guyem – dzielnym bohaterem, który skacząc z jednej platformy na drugą walczy o przetrwanie. Zadaniem użytkownika (poza utrzymaniem protagonisty przy życiu) jest zbieranie monet i zdobywanie punktów. Za nie gracz może z kolei odblokować nowe gniazda zasilania i umiejętności.

Sterowanie jest bardzo proste – sprowadza się do dwóch tylko przycisków. W samej rozgrywce twórcy postanowili natomiast na dużą szybkość i zabawę. Całości dopełnia przyjemna i kolorowa oprawa wizualna – lecz to już w zasadzie kwestia gustu.

Gra Gravity Guy 2 jest już oficjalnie dostępna w Sklepie Windows Phone. Aplikacja waży 23 MB, a jedynym wymaganiem jest posiadanie smartfona z systemem operacyjnym Windows Phone 8. Cena drugiej części przygód Guya została natomiast ustalona na 10,49 złotych.

Pobierz grę Gravity Guy 2
Pobierz grę Gravity Guy 2 ze Sklepu Windows Phone
 

Źródło: Microsoft, Windows Phone

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    1
    Sprzedających się, a nie sprzedajnych.