Smartfony

Następca HTC One zaprezentowany na obszernym materiale wideo

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że producent nie zdecydował się na wiele zmian.

HTC One 2 smartfon wygląd przeciek

Swoje nowe flagowe smartfony pokazały już firmy Sony i Samsung. Wkrótce zrobi to również HTC, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że tajwańskiemu producentowi dużo gorzej idzie utrzymywanie przygotowywanych nowości w tajemnicy. Niemal na 100% można zakładać, iż znamy już wygląd następcy HTC One.

Przecieki na jego temat pojawiały się już od kilku tygodni. Jedne były mniej wiarygodne, inne bardziej, ale wszystkie sugerowały bardzo podobne rozwiązania. Gdy do sieci trafiło zdjęcie prasowe urządzenia opublikowane przez @evleaks (widoczne na wstępie newsa) można było już założyć, że tak właśnie wyglądać będzie nowy flagowiec Tajwańczyków.

Tradycyjnie nie zabraknie jednak osób, które dalej będą miały pewne wątpliwości. Rozwiać powinien je poniższy materiał wideo. Zobaczyć można bowiem na nim właśnie następcę HTC One, który prezentuje się dokładnie tak, jak na powyższym zdjęciu. Wygląda na to, że producent nie zdecydował się na wiele zmian, ale ciężko było się tego spodziewać, skoro poprzednik zebrał wiele pozytywnych komentarzy. Pewne różnice jednak są, a dostrzec je dość łatwo, ponieważ smartfona zestawiono ze starszym modelem.


Warto przypomnieć, że oficjalna prezentacja smartfona odbędzie się 25 marca. Na ten dzień producent zaplanował swoją kolejną konferencję.

Źródło: phonearena, androidpolice

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rysiu0192
  4
  Zabrakło mi informacji w artykule że to był prototyp, a ten dzieciak co nagrał i upublicznił to nagranie będzie mieć duże kłopoty bo nawet Jeff Gordon do niego się odezwał w tej sprawie.
  http://www.phonearena.com/news/HTCs-Gordon-warns-kid-who-leaked-The-All-New-HTC-One-on-video_id53399
  • avatar
   Konto usunięte
   -11
   Wielkie rzeczy, telefony z aparatem 20mpx były już kilka lat temu w azji, a dzisiaj dopiero wychodzą do światowego rynku , 50 mpx nic nie oznacza