Smartfony

Do każdego smartfona HTC One na polskim rynku dodany będzie audiobook „Niezwyciężony"

przeczytasz w 1 min.

Do każdego egzemplarza HTC One na polskim rynku będzie dodany audiobook „Niezwyciężony”. Zapewne wielu osobom spodoba się ta niespodzianka.

HTC One audiobook „Niezwyciężony

Popularność audiobooków wciąż wzrasta, dzięki czemu w ich kierunku spoglądają również producenci smartfonów. Okazuje się, że do każdego smartfona HTC One na polskim rynku dodany będzie audiobook „Niezwyciężony".

Poinformowano o tym podczas jednej z prezentacji smartfona, na której, dzięki staraniom serwisu Audioteka, pokazano także spektakl wyreżyserowany na podstawie opowiadania Stanisława Lema „Niezwyciężony”.

Specjalnie na tę okazję zaproszono szereg znanych osobistości ze świata kultury i mediów. Po krótkiej prezentacji możliwości nowego smartfona, odbył się spektakl wyreżyserowany przez Grzegorza Pawlaka, nadawany też w radiowej Trójce.

Stronę muzyczną spektaklu przygotował zespół „Ścianka”. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi: Iwona Kutyna, Agata Passent, Olivier Janiak, Maria Wałęsa, Cezary Harasimowicz oraz projektanci: Łukasz Jemioł a także duet BOHOBOCO.

HTC One Iwona Kutyna Agata Cichowicz
Iwona Kutyna, Agata Cichowicz

"Do każdego egzemplarza HTC One na polskim rynku będzie dodany audiobook „Niezwyciężony. To idealne połączenie innowacyjnej technologii, która jest sercem HTC One z legendarną prozą Stanisława Lema." – Agata Cichowicz, HTC Marketing Manager Polska

W świat „Niezwyciężonego” wprowadzą nas prawdziwi fachowcy w dziedzinie dubbingu: Krystyna Czubówna jako narrator oraz m.in.: Daniel Olbrychski, Marcin Kowalczyk, Wiesław Komasa, Arkadiusz Jakubik, Janusz Łagodziński, Mirosław Zbrojewicz, Radosław Popłonikowski, Sławomir Holland i Eryk Lubos, którzy wcielają się w role bohaterów.

HTC Krystyna Czubówna, Grzegorz Pawlak
Krystyna Czubówna, Grzegorz Pawlak

Źródło: htc, inf. prasowa

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Wow, audiobook, no no.
  Jak by dali stację dokującą z multiplikatorem portów to by było się czym chwalić. Tak to lepiej przemilczeć, bo wstyd dodawać do czegoś za blisko za 3000zł, coś co jest warte kilkanaście.
  • avatar
   xprzemcio
   2
   Niech lepiej zrobią aktualizację do HTC EVO 3D!!!!!
   • avatar
    Michur
    1
    Lubie HTC ale jeżeli to ma byc ta szumna poprawa marketingu z ich strony to słabo to widze . Niech lepiej poszukają kogoś kto się na tym naprawdę zna.