Gry na konsole

Injustice 2 doczekało się zwiastuna fabularnego

przeczytasz w 1 min.

Być może fabuła nie będzie w Injustice 2 najważniejszym elementem, ale twórcy nie zamierzają jej zaniedbywać.

Zdecydowana większość fanów bijatyk zaciera zapewne ręce na myśl o Injustice 2. Wprawdzie do premiery pozostaje jeszcze trochę czasu, ale na nowy zwiastun rzucić można okiem już teraz.

A warto poświęcić na to chwilę czasu tym bardziej, że poruszona została tutaj kwestia, o której do tej pory szczególnie wiele nie mówiono. Wprawdzie przy tego typu produkcji fabuła nie jest najważniejsza, ale bez wątpienia wyraźnie zaznaczona historia uprzyjemnia całą zabawę. Od dawna wiadomo, iż Injustice 2 to bezpośrednia kontynuacja opowieści z Injustice: Gods Among Us. Teraz przybliżono wszystko nieco dokładniej.

„Injustice 2 kontynuuje epicką filmową historię zapoczątkowaną przez Injustice: Gods Among Us. Batman i jego sojusznicy pracują nad przywróceniem dawnego porządku, walcząc równocześnie z tymi, którzy próbują przywrócić reżim Supermana. W samym środku konfliktu pojawia się nowe zagrożenie, które zaważy o losach Ziemi.”


Premiera Injustice 2 odbędzie się 16 maja w USA i 3 dni później w Europie. Platformy docelowe to oczywiście konsole Xbox One i PlayStation 4. Jeśli dotrwaliście do końca powyższego materiału to zauważyliście, iż do sklepów trafią trzy wydania gry.

Źródło: Cenega Polska

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!