Gry komputerowe

Injustice 2 w wersji PC potwierdzone

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Obecnie produkcja NetherRealm Studios oferowana jest wyłącznie na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Już jesienią gra trafi na PC.

Warner Bros pochwaliło się informacjami, które ucieszyć powinny wielu fanów bijatyk korzystających z PC. Na platformę tę trafi wkrótce Injustice 2.

Obecnie produkcja NetherRealm Studios oferowana jest wyłącznie na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wydawca potwierdził niedawne plotki, jeszcze w tym roku (jesienią) do grona platform docelowych gry dołączą komputery (dystrybucja poprzez Steam oraz Windows Store).

Dokładnej daty debiutu nie poznaliśmy. Wartą odnotowania kwestią jest jednak fakt, że wersja PC przygotowana zostanie przez polskie studio QLOC. Spodziewać należy się też samej zawartości co w wydaniach konsolowych.

Co ciekawe, początkowo sugerowano, że już dziś rozpoczną się beta testy. Plany uległy jednak zmianie i trzeba czekać na kolejne komunikaty w tej sprawie.

Injustice 2 PC beta

Źródło: Warner Bros

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  eh dobra nie będę dyskutował, bo z amebą nie ma o czym.
  1
 • avatar
  Console Gaming King
  No to się pecetowcy doczekaliście. Dobra wasza. Na co wam te 4K i 60 fpsów, skoro nawet w nasze gry nie możecie grać? Bue hue hue... No dobra, teraz możecie hue hue.
  -16
 • avatar
  Dragonik
  Dobra dajcie mu spokój przecież on wie że konsole są the best bo mu tak guru konsolowy powiedział. Gry lepsze, kontroler najlepszy i wogóle a my możemy się schować z naszymi stacjonarkami :) bo możemy edytować grafikę, słuchać muzyki, edytować wideo pisać w wordzie wykonywać skomplikowane obliczenia:) Jak możęmy się równać do wszech potężnej konsoli za 1500zł:D