Internet

ipla HD w telewizorach LG

z dnia
Paweł Mnichowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Firma LG, w ramach usługi Smart TV oraz NetCast, udostępniła aplikację ipla. Tym samym klienci kupujący telewizory LG z dostępem do internetu mogą korzystać z największej w Polsce bazy treści telewizyjnych na życzenie.

LG ipla

Telewizja internetowa ipla dostępna jest już na telewizorach Panasonic, Samsung, Sony, LG, wkrótce także na Philips. Tym samym współpracuje już z producentami telewizorów o łącznym ponad 80% udziale w rynku telewizorów. To jedyna telewizja internetowa w Polsce tak szeroko dostępna na różnego typu platformach.

Na telewizorach LG z usługą Smart TV z linii produktowej z 2011 roku udostępniona jest ipla w wersji 3.0 umożliwiająca m.in. aktywację konta VIP i oglądanie przez użytkowników VIP filmów w jakości HD. Konto VIP przypisane jest do użytkownika, zatem można z niego korzystać za pomocą zarówno komputerów, telefonów komórkowych, jak i telewizorów. Wersja 3.0 zawiera także dodatkowe zakładki ułatwiające użytkownikom odnalezienie ciekawych treści na platformie, w tym najnowsze materiały i kategorie czy najpopularniejsze treści wideo.

Linie telewizorów LG z dostępną aplikacją ipla w wersji 3.0 to TV LED: LW650, LW570S, LW5500, LV570S, LV5500, LV375S oraz TV plazmowe: PZ950S, PZ750S, PZ570S.

Więcej o telewizji internetowej VoD:

Źródło: LG

Komentarze

3
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    trzeba poczekac az do polski wejda giganci z zagranicy bo to polskie badziewie nazywane vod jest denne
  • avatar
    VOD.MTV by się przydało na samsungach.
  • avatar
    a czy da się ten materiał z ipli przekonwertować z 2d na 3d? niby LG ma cinema 3d i powinno się dać, pytanie czy w praktyce to działa?