Technologie i Firma

Smartfony KAZAM z 3-letnią gwarancją i rocznym ubezpieczeniem ekranu

przeczytasz w 2 min.

KAZAM oferuje 3-letnią gwarancję i roczne ubezpieczenie wyświetlacza od uszkodzeń mechanicznych.

KAZAM

Przy wszystkich funkcjonalnościach i technologicznym zaawansowaniu nowoczesnych smartfonów, trzeba pamiętać, że jest to ciągle sprzęt dość delikatny i podatny na uszkodzenia mechaniczne. Nie licząc specjalnie wzmocnionych telefonów, czasem upadek nawet z niedużej wysokości może trwale uszkodzić wyświetlacz naszego smartfona. Co zrobić, by spać spokojnie i nie martwić się przesadnie o swój sprzęt? Mamy dwie główne opcje, kupić etui chroniące telefon lub go ubezpieczyć.

Wśród futerałów dostępnych na rynku można, dosłownie, przebierać godzinami. Gumowe case`y, książkowe futerały z klapką, popularne wsuwki czy plecki z poliwęglanu to tylko główne kategorie produktów mających chronić nasze telefony. Do nich doliczyć możemy różnego rodzaju folie na ekran czy hartowane szkło, które zapobiegają powstawaniu rys na wyświetlaczu, ale w naprawdę minimalny sposób, jeśli w ogóle, zwiększają odporność smartfona na uszkodzenia mechaniczne.

Nie chcąc trzymać telefonu w etui ani przyozdabiać jego wyświetlacza folią ochronną, możemy jeszcze skorzystać z ofert ubezpieczenia naszego sprzętu od nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie takie można zakupić zarówno u operatora, jak i w firmach ubezpieczeniowych. Ceny ochrony zaś są mocno zróżnicowane i potrafią wahać się od kilku do kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Stawka poszczególnych pakietów jest uzależniona choćby od wartości telefonu czy wysokości miesięcznego zobowiązania w ofertach abonamentowych, ale to tylko przykłady zmiennych wpływających na cenę ubezpieczenia.

Ciekawą alternatywą dla ofert niezależnych ubezpieczycieli czy opcji włączanych do abonamentu jest rozwiązanie zaproponowane przez firmę KAZAM. Kupując smartfon od tego producenta, otrzymujemy aż 3-letnią gwarancję na sprzęt oraz roczne ubezpieczenie ekranu. Firma zobowiązuje się w ciągu pierwszego roku użytkowania telefonu wymienić uszkodzony, również z naszej winy, wyświetlacz. Rozwiązanie oferowane przez KAZAM pozwala nie martwić się o swój ekran przez pewien okres użytkowania smartfona oraz pozwala zaoszczędzić pieniądze, które ewentualnie pochłonęłoby osobne ubezpieczenie.

Jak widać, sposobów na zabezpieczenie smartfona jest wiele i choć rozwiązanie oferowane przez KAZAM jest bardzo interesujące, można mieć wątpliwości, by inni producenci zaczęli oferować podobne gwarancje czy ubezpieczenia w pakiecie z nowym telefonem. Czy jednak warto zastanowić się nad zakupem telefonu tej firmy? Cóż, jeśli znajdziemy interesujący nas model, który odpowiada naszym oczekiwaniom, naprawdę warto się nad tym zastanowić. Wszak dzięki takiej ofercie, możemy spokojnie zająć się pracą i nie martwić się o bezpieczeństwo naszego smartfona.

Źródło: ArskomLab

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kakagonzalez
  1
  Jeśli najpierw czytasz komentarze, to opuść pierwsze trzy akapity artykułu.
  • avatar
   Wasek
   0
   Trochę nie trafna ankieta. Nie uważam, żeby ubezpieczenie telefonu to była strata pieniędzy ale używam obudowy do telefonu (bumpera z zabudowaniem tylnym) i dodatkowego szkła (nie folii) na telefon.
   • avatar
    stark2991
    0
    Czysty chwyt marketingowy, co z tego że gwarancja 3-letnia skoro jakość tych usług będzie skandaliczna