Gry PlayStation 4

Rzut oka na Killing Floor: Incursion na PlayStation VR

przeczytasz w 1 min.

Ekipa PlayStation Undeground przygotowała kilkuminutowy film, który pozwala przyjrzeć się strzelaninie Killing Floor: Incursion, od niedawna dostępnej dla posiadaczy gogli PlayStation VR.

Na początku tego miesiąca katalog gier na PlayStation VR poszerzył się o Killing Floor: Incursion – pierwszoosobową strzelaninę w konwencji horroru. Aby zachęcić do sprawdzenia tego tytułu, ekipa PlayStation Ubderground przygotowała film, który możecie obejrzeć poniżej.

Opinie na temat Killing Floor: Incursion są podzielone – IGN, dla przykładu, ocenia grę na 8/10 i nie może się jej nachwalić. Push Square daje jej z kolei notę 6/10, doceniając starania twórców, ale widząc też sporo braków. Digital Chumps natomiast wystawia ocenę 4/10 i stwierdza, że to kolejny dowód na to, że sektor gier VR stoi w miejscu.

Jeżeli zaś chodzi o samą grę, jest to niezbyt skomplikowana strzelanina, w której likwiduje się właściwie wszystko, co znajdzie się na linii strzału. Założenia były takie, by było dynamicznie, emocjonująco, różnorodnie i klimatycznie. Czy to się udało? Spójrzcie na zapis rozgrywki, by wyrobić sobie opinię:

Źródło: PlayStation

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Michał 06
    1
    Sektor gier VR stoi w miejscu bo to g..wno, namawiają ludzi jeszcze przy tym na te beznadziejne move, niema takiego magnetowidu żeby wyrenderował nieziemską grafikę w 8K w 60 klatkach minimum żeby się nie porzygać ,dlatego gry wyglądają jak z początków Ps3 :P
    dodam że granie z tym na łbie nie jest komfortowe i na pewno nie zdrowe dla oczu, mimo wszystko