Gry na konsole

Konsolowe Assetto Corsa dopiero w sierpniu

przeczytasz w 1 min.

Premiera gry wyścigowej, na którą czeka wielu graczy z PS4 i Xbox One, została po raz kolejny przesunięta.

Twórcy Assetto Corsa twierdzą, że projektując swoje dzieło „dążą do perfekcji”, a ich podstawowym celem jest skupienie się na „precyzji odwzorowania samochodów i dbałości o najmniejsze detale”. To jednak wymaga czasu – okazuje się, że nawet więcej niż początkowo przypuszczano.

Premiera konsolowej edycji gry Assetto Corsa miała odbyć się 3 czerwca. Niestety przyjdzie nam poczekać na jej debiut znacznie dłużej – aż do 26 sierpnia. Ekipa Kunos Simulazioni nie podała powodu tak dużego opóźnienia, ale można się domyślać, że chodzi tu głównie o dopracowanie szczegółów.

Dokładnie 26 sierpnia gra Assetto Corsa na PlayStation 4Xbox One pojawi się także w Polsce. Nasz dystrybutor, Techland, zadbał o to, by pierwsze egzemplarze zawierały Prestige Pack DLC. Krótko mówiąc: pierwsi nabywcy, bez dodatkowych opłat, otrzymają 9 bonusowych samochodów.

Assetto Corsa PS4 Prestige

A czym Assetto Corsa w ogóle jest? To realistyczny symulator wyścigów samochodowych, który wyróżnia się na tle innych tego typu produkcji świetną oprawą audiowizualną oraz niezwykle dopracowaną mechaniką jazdy. Od końcówki 2014 roku ścigać mogą się już pecetowcy.

Źródło: Techland

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!