Komputery

Lenovo dodaje przydatne akcesoria do gamingowych komputerów i laptopów

przeczytasz w 1 min.

Nowa promocja szczególnie powinna zainteresować graczy. Przy zakupie nowego komputera lub laptopa od razu można dostać przydatne akcesoria.

Firma Lenovo przygotowała kolejną promocję dla swoich klientów. Tym razem dotyczy ona jednak graczy – podobnie jak we wcześniejszej akcji z komputerami Legion, przy zakupie komputerów i laptopów z rodziny Legion można otrzymać przydatne akcesoria gamingowe.

Promocją zostały objęte komputery

 • Legion Y520T
 • Legion T530
 • Legion Y720T
 • Legion T730
 • Legion Y720 Cube
 • Legion C530
 • Legion C730

i laptopy:

 • Legion Y520
 • Legion Y530
 • Legion Y720
 • Legion Y730

Przy zakupie wymienionego sprzętu można otrzymać mysz optyczną Legion RGB M200 Gaming Mouse oraz plecak Lenovo Y Gaming Armored Backpack.

Lenovo Legion RGB M200 Gaming Mouse

Lenovo Y Gaming Armored Backpack

Co zrobić, aby otrzymać akcesoria? Wystarczy, że w terminie od 19 czerwca do 31 lipca 2019 roku kupicie wymieniony komputer lub laptop i w ciągu 14 dni wypełnicie formularz zgłoszeniowy (konieczne jest podanie numeru seryjnego urządzenia i przesłanie skanu kodu kreskowego). Po weryfikacji zgłoszenia zestaw akcesoriów trafi pod wskazany adres. Formularz zgłoszeniowy i regulamin znajdziecie na stronie organizatora.

Warto dodać, że jeszcze przez kilka dni trwa promocja ze zwrotem kasy za zakup laptopa Lenovo ThinkPad X1 Extreme.

Źródło: Lenovo

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Gallus Anonimus
  -1
  Witam,
  Chciałem przestrzec przyszłych użytkowników laptopów gamingowych Lenovo Legion Y530.
  Poszukajcie najpierw fora internetowe i znany portal z filmami, a znajdziecie takie oto problemy użytkowników tych komputerków:
  - problemy z układem chłodzenia - wentylatory (uciążliwa/wnerwiająca kultura pracy wentylatorów pod zerowym obciążeniem, wentylatory włączają się nagle z maksymalną mocą na 3-5 sekund po czym wyłączają się, następuje to w mniej więcej równych kilku minutowych odstępach czasowych non stop nawet wyświetlając tylko pulpit windows)
  - problemy z układem chłodzenia - temperatury (przegrzewające się procesory w stresie, temperatury dochodzą do 95-98ºC przy maksymalnych obrotach wentylatorów i oczywiście występuje thermal throttling procesora)
  - problemy z zasilaczem (za słaby zasilacz 135W, pod obciążeniem wydaje z siebie dziwne dźwięki: brzęki, piski, trzaski i osiąga bardzo wysokie temperatury, zapewne w wyjątkowych przypadkach pod maksymalnym obciążeniem pracuje na granicy możliwości/wytrzymałości)
  - problemy z baterią laptopa (bateria rozładowuje się od 100% do np. 10% w ciągu kilku godzin gdy laptop jest podłączony do zasilacza i obciążony, w ekstremalnych wypadkach po kilkunastu tygodniach intensywnego użytkowania oprogramowanie pokazuje że bateria jest bardzo zużyta i nadaje się do wymiany)
  - problemy z kartą WIFI (karta gubi sygnał WIFI nawet kilka razy dziennie lub w innych przypadkach pingi wzrastają co kilkanaście sekund do wartości np. 3000 i więcej)
  - problemy z kartą dźwiękową (przestaje działać oprogramowanie Dolby Atmos)
  - problemy z SSD NVMe firmy Ramaxel (oryginalny dysk w tym laptopie) (po zalecanym przez Lenovo update firmware dysku SSD ten zwalnia swoje działanie o kilka razy porównywalnie do dysków HDD)
  - generalnie problemy z oprogramowaniem/sterownikami do tego laptopa, Lenovo wydaje nowe wersje BIOS czy sterowników a później je usuwa i sugeruje ich de-instalację, dalej w w nowych wersjach usuwa opcje które działały a pojawiają się takie które psują działanie podzespołów laptopa.
  Generalnie jako użytkownik jedynie najsłabszej wersji Lenovo Legion Y530 z procesorem 4 rdzeniowym i5-8300H i karty graficznej Nvidia GTX1050 4GB mogę z czystym sumieniem odradzić zakup tego pseudo laptopa gamingowego.
  Aż nie mogę sobie wyobrazić jak może wyglądać praca/granie na najmocniejszych wersjach tych komputerków.
  • avatar
   pioterro77
   0
   Szkoda że juz mam lapka bo przygarnął bym taką myszke