Gry

L.A. Noire: Rockstar myśli o kontynuacji gry?

przeczytasz w 2 min.

Ale póki co bez zobowiązań

Nie nowe Red Dead Redemption - jak nakazywałaby logika i gusta fanów - a kontynuacja L.A. Noire zaprząta ostatnio umysły pracowników Rockstar Games. Potężny producent/wydawca poważnie zastanawia się nad kontynuacją.

W jednym z wywiadów udzielonych na swojej stronie internetowej firma przyznaje, że klimaty Los Angeles z pierwszej połowy XX wieku bardzo przypadły tak twórcom, jak i graczom do gustu. Zdaniem Rockstara to doskonała epoka także z punktu widzenia gier komputerowych i błędem byłoby porzucenie jej. Tym niemniej ekipa daleka jest od konkretnych deklaracji w kwestii fabularnej czy przede wszystkim - ewentualnego terminu.

L.A. Noire 2 gra

Jedyne czego na temat L.A. Noire udało nam się dowiedzieć na dzień dzisiejszy to to, że pierwszą grę z serii oficjalnie można uznać za temat zamknięty. Nie doczeka się ona już żadnych dodatków DLC. Powodem jest między innymi fakt zaawansowanych prac studia nad Grand Theft Auto V oraz Max Payne 3.

L.A. Noire spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy, choć wielu czuło pewien niedosyt - wszak Rockstar sam sobie zawiesił poprzeczkę dość wysoko. Do tego sporo niesmaku pozostawił spór Rockstar z pierwotnym producentem gry w wersji na konsolę - firmą Team Bondi.

Ostatecznie australijski podwykonawca współpracę z Rockstar Games przypłacił niemal bankructwem, obecnie zaś firma postanowiła odpocząć od gier i próbuje swoich sił w przemyśle filmowym. Konwersję z konsol na PC, która do sklepów trafiła w listopadzie, robiło już własne, zaufane studio Rockstar Leeds. Nie wiadomo jednak czy to właśnie brytyjski oddział będzie pracował nad ewentualną kontynuacją.
 

Więcej o grach:

Źródło: eurogamer

Produkt Roku 2011/12 - głosowanie

Czy już zagłosowałeś w plebiscycie na Produkt Roku? Na pewno masz swój ulubiony produkt i markę. Weź udział!

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Na pewno nie w Polsce te miłe przyjęcie było. Polski wydawca miał gdzieś wydać polską wersję gry ; ] I jak tutaj nie piracić gier skoro wydawcy mają nas gdzieś ; ]
  • avatar
   SoundsGreat
   1
   Rockstar to niech lepiej myśli, że by mi GTA V ładnie działało na HD5770, o!
   • avatar
    Konto usunięte
    -1
    GTA robić, a nie jakieś Noire ;d
    • avatar
     Babajagarox
     -1
     nudna gra
     • avatar
      Konto usunięte
      -1
      GTA 5 nie będzie pewnie miało dużo większych wymagań niż czwarta część,a ja bym nigdy nie wydał ka karte graficzną 700 zł żeby grać na nią w gry na najwyższych detalach przez pół roku...
      • avatar
       hideo
       0
       a mi LA Noire baardzo się podobało a zakończenie jakie! fajnie gdyby była 2 ale nie w tamtych latach ale dziś lub w przyszłości