Smartfony

LG pracuje nad smartfonem z Windows Phone 8

przeczytasz w 1 min.

Koreański producent ostatnio zapomniał o tej platformie, ale jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, to ponownie się nią zainteresował.

LG ma w planach smartfona z systemem Windows Phone 8

System Windows Phone wciąż może jedynie pozazdrościć popularności, jaką cieszy się Android. Mobilne okienka mają jednak wierne grono sympatyków, którzy być może już wkrótce będą mieli większy wybór smartfonów pracujących pod kontrolą tej właśnie platformy.

Pojawiły się bowiem informacje mówiące o tym, iż nad nowym smartfonem z systemem Windows Phone 8 pracuje obecnie LG. Koreański producent ostatnio zapomniał o tej platformie, ale jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, to ponownie się nią zainteresował.

Kwon Soon z indyjskiego oddziału producenta ujawnił w jednym z ostatnich wywiadów, że prace nad wspomnianym smartfonem zostały już rozpoczęte. Niestety na chwilę obecną brakuje jakichkolwiek szczegółów dotyczących specyfikacji urządzenia. Trudno też przypuszczać, czy dostępny będzie on globalnie, czy jedynie na rodzimym rynku producenta.

Tajemniczy smartfon opracowywany jest podobno w głównej siedzibie firmy, co części osób daje nadzieję na to, że jest on traktowany bardzo poważnie i będzie czymś więcej niż tylko propozycją dla najmniej wymagających.

Fani Windows Phone nie powinni jednak myśleć, że oznacza to nagły zwrot w polityce LG, bo zapewniono, że najważniejszą dla tego producenta platformą jest i nadal będzie Android.

Źródło: phonearena, gadgets.ndtv

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  A ja czekam na czasy kiedy bd można wybrać jaki system chce do każdego wybranego telefonu :-D
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Jak dla mnie powinni pomyśleć o starych użytkownikach ich telefonów i zrobić aktualizacje androida w ich telefonach np w LG Swift 3D, którą tak obiecywali. A nie bawić się w Windows Phone.