Sprzęt do gier

Mad Catz powraca z nowym sprzętem

przeczytasz w 1 min.

Udało się przywrócić markę Mad Catz do życia. Producent urządzeń peryferyjnych dla graczy ma nam ponoć sporo do pokazania.

Znana i lubiana marka Mad Catz powraca. Po 10 miesiącach nieobecności na rynku (spowodowanej bankructwem) jest gotowa, by działać dalej.

Producent peryferiów do gier to teraz Mad Catz Global Limited. Ma nowy zarząd oraz (jak zapewnia) mnóstwo świeżych pomysłów i szeroką gamę wykorzystujących je urządzeń, które wyróżnią się na tle konkurencji. Te zostaną zaprezentowane już podczas targów CES 2018, które starują na dniach, a na razie zaserwowano nam film, który pokazuje, że to wciąż stary dobry Mad Catz.

Jak zapowiedziano, możemy spodziewać się nowych klawiatur spod znaku S.T.R.I.K.E., słuchawek F.R.E.Q., podkładek oferowanych pod nazwą G.L.I.D.E. oraz – przede wszystkim – myszek z serii R.A.T., na czele z modelem AIR z wieloma regulowanymi częściami i nowoczesnym bezprzewodowym systemem zasilania. Rzućcie okiem, jeśli macie ochotę:

Źródło: Mad Catz, TechSpot

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HomeAudio
  1
  Jak przejęli serię HOTAS'ów od Saiteka to się jakość produktów tak posypała że ludzie woleli kupować starsze używane, kilkuletnie modele aniżeli szarpać się z okropnie ciężkimi reklamacjami w Mad Catz. A niestety HOTAS'y padały masakrycznie (sprzęt po 600-800 PLN). Mam nadzieję że teraz z jakością będzie lepiej.
  • avatar
   Avantu
   1
   Ich sprzęt był ciekawy ale zawsze wątpliwej jakości. Pamiętam szczególnie że wydawali myszki całkiem solidne i często drogie, psując cały koncept słabymi sensorami, gdzie przecież spokojnie mogli zainwestować w topowe modele. Zobaczymy jak będzie tym razem.
   • avatar
    sobiepan
    0
    Miło że wracają. Zawsze ich lubiłem, chociaż używałem tylko myszek