Gry

Mass Effect: Andromeda pod koniec marca?

przeczytasz w 1 min.

BioWare wciąż milczy, ale z pomocą przychodzi sklep Amazon.

Chociaż od zapowiedzi Mass Effect: Andromeda minęło już sporo czasu, tytuł ten wciąż pozostaje dość tajemniczy, wielu szczegółów do tej pory nie zdradzono. Nadal nie wiemy też kiedy dokładnie odbędzie się premiera. Przynajmniej oficjalnie.

Kilka miesięcy temu przedstawiciele studia BioWare potwierdzili jedynie, że poczekać musimy do początku przyszłego roku. Później nie zostało to doprecyzowane i pozostają nam jedynie doniesienia nieoficjalne. Wedle tych najnowszych Mass Effect: Andromeda miałoby zadebiutować 21 marca 2017 roku.

Tak przynajmniej zasugerował ostatnio sklep Amazon. Pojawiła się w nim karta artbooka The Art of Mass Effect: Andromeda, przy której umieszczona została wspomniana wcześniej data. Oczywiście samo to nie byłoby tak interesujące gdyby nie dopisek, że artbook będzie miał premierę tego samego dnia co wyczekiwana przez wielu gra.

Mass Effect: Andromeda

Być może wszelkie wątpliwości rozwiane zostaną 7 listopada, kiedy to odbędzie się N7 Day. BioWare obiecuje zaprezentować fragmenty rozgrywki, ale nie pogniewamy się również na potwierdzenie daty premiery.

Źródło: vg247

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Vassago
    5
    Czekam z niecierpliwością. Oby tylko świat był bardziej otwarty niż w poprzednich częściach.