Gry komputerowe

Master of Orion - premiera już za 2 tygodnie

przeczytasz w 1 min.

Master of Orion to jedna z tych serii, które na długo pozostają w pamięci. Wkrótce przekonamy się, czy z nową odsłoną będzie tak samo.

Jeśli czekacie na Master of Orion, to mamy dla was dobre wieści – do premiery pozostało już naprawdę niedużo czasu. Firma Wargaming oficjalnie ogłosiła, że w kosmiczną strategię zagramy jeszcze w tym miesiącu.

Już za dwa tygodnie powitamy powracającą legendę gatunku 4X (eksploracja, ekspansja, eksploatacja i eksterminacja). Nowe Master of Orion to przede wszystkim 10 oryginalnych ras, różnorodne planety, walka w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą, rozbudowany system decyzji oraz nowoczesna oprawa audiowizualna.

„Z Master of Orion to była wspaniała podróż i dotarliśmy do celu. Wraz z nami uczestniczyli w niej gracze, dzieląc się uwagami, przemyśleniami, co pomogło nam dotrzeć do celu, którym było stworzenie Master of Orion dla współczesnych graczy” – powiedział dyrektor wydawniczy Master of Orion, Jacob Beucler.

Po wielu miesiącach testów twórcy są wreszcie gotowi do wydania finalnej wersji gry Master of Orion. Jej premiera odbędzie się już 25 sierpnia. Tego dnia w sprzedaży pojawią się dwie edycje – standardowa (za około 115 zł) oraz kolekcjonerska z dodatkową rasą, skórką statków retro, ścieżką dźwiękową, artbookiem i trylogią MoO (za 190 zł).

Źródło: Wargaming

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rlistek
  -1
  Nie mam pojęcia o tej grze, ale mam pytanie. Jest to gra sieciowa, albo ma mulit? Czy rasy różnią się od siebie zdolościami/jednostkami/statystykami itd?

  Bo jeśli tak i nie można tej dodatkowej rasy odblokować w grze, to widzę ładne P2W, a... lol, to Wargaming, to chyba bez zaskoczeń.
  • avatar
   sertiel
   -2
   Nie polecam !!! Kupiłem z 2 msc temu i jest daremna !!! Polecam w tych klimatach stellaris wyszedł z msc temu !!!! ZAJEBISTY !!!!!