Gry komputerowe

Mount & Blade II: Bannerlord - zagramy już wkrótce

przeczytasz w 1 min.

Czekacie na premierę Mount & Blade II? Wygląda na to, że coś wreszcie w tym temacie ruszyło. Ciekawe informacje płyną do nas z Kolonii… 

Targów Gamescom 2019 nie ominęła ekipa TaleWorlds, która zaprezentowała nowy zwiastun wyczekiwanej gry Mount & Blade 2: Bannerlord. Przy okazji ogłosiła przybliżoną datę premiery w programie wczesnego dostępu na Steamie. Wcześniej zorganizowane zostaną zamknięte beta testy, do których właśnie dziś wystartowały zapisy. 

Zacznijmy od wczesnego dostępu. Przy (na bieżąco aktualizowanej) grze Mount & Blade 2: Bannerlord bawić będzie można się już od marca 2020 roku. Ujawnieniu tej informacji towarzyszył wspomniany przed momentem zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Mount & Blade 2: Bannerlord - trailer gry z Gamescom 2019:

Do marca zostało jeszcze dużo czasu, ale już teraz każdy zainteresowany może się zarejestrować, aby mieć szansę na udział w zamkniętych beta testów trybu wieloosobowego, który będzie równie istotnym elementem Mound & Blade II, co rozgrywka solowa. W formularzu należy podać informacje o sobie i swoim komputerze – chętnych odsyłamy w to miejsce.

Niestety na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędą się te beta testy ani też ile będą trwać. Na koniec przypomnijmy, że gra Mount & Blade 2: Bannerlord została zapowiedziana w 2012 roku i data jej pełnej premiery wciąż jest nieznana. Wygląda jednak na to, że jest już blisko. Kto wie – być może zagramy w nią jeszcze przed końcem przyszłego roku. 

Źródło: TaleWorlds Entertainment

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!