Gry PlayStation 4

Na ile godzin zabawy wystarczy Uncharted: The Lost Legacy?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Przygoda z Chloe Frazer i Nadine Ross zając ma nam ponad 10 godzin. Jak na dodatek, nie jest źle.

Nie trzeba chyba przekonywać, że Uncharted 4: Kres Złodzieja to gra najwyższych lotów. Twórcy z ekipy Naughty Dog nie mają obecnie wolnego, pracując przede wszystkim nad Uncharted: The Lost Legacy.

To duży, samodzielny dodatek do gry, który zapowiedziano na zeszłorocznej konferencji PlayStation Experience. Akcja Uncharted: The Lost Legacy rozgrywać ma się w Indiach, a główne role odgrywać będą Chloe Frazer i Nadine Ross. To wystarcza do wzbudzenia sporej ciekawości u graczy, znając Naughty Dog oczekiwać można dobrej zabawy. Pytanie, jak długiej?

W ostatnim wywiadzie odpowiedzi udzielił Arne Mayer. Odpowiedzi, która może cieszyć. Uncharted: The Lost Legacy gwarantować ma ponad 10 godzin rozgrywki.

„Nie było opcji, abyśmy mogli coś zawężać, wszystko powstawało zgodnie z założeniami. Kiedy przygotowaliśmy fabułę okazało się, że jej poznanie trwa ponad 10 godzin.”

Kiedy premiera? W tym roku, ale dokładnej daty wciąż nie znamy. Poniżej przypomnieć możecie sobie materiał wideo z przywoływanej konferencji PlayStation Experience.


Źródło: ibtimes, PlayStation

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  -2
  Graficzka przyjemna dla oka.
 • avatar
  vide cui fidas
  -3
  oo dp...
 • avatar
  vide cui fidas
  -4
  Graficzka przyjemna dla oka;)
 • avatar
  vide cui fidas
  -4
  Graficzka przyjemna dla oka;)
 • avatar
  piotreeeek
  0
  Ciekawe czy grafika znowu będzie się tak różniła w gameplayu i fotomode jak w U4. Jesli tak to będzie znowu niezła beka:D