Klawiatury

Napisz recenzję i zgarnij klawiaturę CM Storm NovaTouch TKL

przeczytasz w 1 min.

Producent zaplanował specjalną trasę NovaTouch TKL po Europie.

CM Storm NovaTouch

Być może słyszeliście o klawiaturze CM Storm NovaTouch TKL. Jeśli do tego wpadła wam w oko to będziecie mieli teraz szansę, aby sięgnąć po nią tanim kosztem. Właściwie to nawet za darmo, chociaż nie bez jakiegokolwiek wysiłku.

Producent zaplanował specjalną trasę NovaTouch TKL po Europie. Zdecydowano się na to w wyniku licznych próśb ze strony forumowiczów serwisu Deskthority i jeśli chcielibyście wziąć w tym przedsięwzięciu udział to powinniście wiedzieć, że wystarczy być zarejestrowanym członkiem Deskthority.net z ponad 15 postami na forum. Jakby tego było mało, są od tego warunku pewne odstępstwa – jeśli znacie (niezależnie od tego czy osobiście czy internetowo) starego wyjadacza na forum, wystarczy jego poświadczenie.

Każdy uczestnik przywoływanej trasy otrzyma NovaTouch TKL na tydzień, w ciągu którego będzie musiał w pełni przetestować wszystkie możliwości klawiatury. Po tym czasie klawiaturę będzie musiał odesłać do kolejnego uczestnika. Na koniec tester będzie zobowiązany napisać recenzję oraz wstawiać ją ze zdjęciami na forum. Osoba, która wypadnie najlepiej otrzyma klawiaturę na stałe.

Zainteresowani? Jeśli tak to szczegóły wspomnianej trasy znajdziecie na forum Deskthority.

Źródło: Cooler Master

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jinling
  5
  nie ciekawa ...
  • avatar
   oko2003
   1
   Ciekawe czy za odeslanie klawiatury do innego testera trzeba bedzie samsemu za to zaplacic ???
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Założę się że ktoś ją zwinie :P