Kolejny Nexus 7 może powstać pod skrzydłami LG

przeczytasz w 1 min.

Współpraca firm Google i ASUS być może dobiegnie końca, przynajmniej jeśli chodzi o prace nad tabletami z serii Nexus.

Nexus 7 kolejny tablet może powstać pod skrzydłami LG

Premiera nowej wersji tabletu Nexus 7 miała miejsce kilka dni temu. W stosunku do poprzednika zmian jest sporo, pierwsze oceny urządzenia wypadają obiecująco, a więc wydaje się, że współpraca firm Google i ASUS wciąż powinna układać się bardzo dobrze. Być może jednak dobiegnie ona końca, przynajmniej jeśli chodzi o prace nad tabletami z serii Nexus.

Tak sądzi bardzo dobrze obeznany w branży analityk Ming-Chi-Kuo. Jego zdaniem Google chce jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność swoich tabletów i aby tego dokonać planuje zainwestować w najwyższej jakości ekrany. Tutaj sporo do zaoferowania ma LG, które robi na tym tle duże postępy i wedle Ming-Chi-Kuo to właśnie koreański producent miałby zająć się produkcją kolejnego tabletu z serii Nexus.

W tym momencie warto dodać, że obydwie firmy już w przeszłości współpracowały przy bardzo ważnym urządzeniu, bo takim dla Google był i pewnie wciąż jeszcze jest smartfon Nexus 4.

Można rzecz jasna stwierdzić, że jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie na tego typu spekulacje. Tegoroczny Nexus 7 nie rozgościł się na sklepowych półkach, ale prace nad jego następcą ruszyć muszą przecież dość szybko. W innym wypadku Google trudno będzie o zachowanie obecnego cyklu wydawniczego.

Źródło: vr-zone

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    piss piss piss piss