Gry PlayStation 4

Nie siłą, lecz sprytem. Godny uwagi wyczyn gracza w Days Gone

przeczytasz w 1 min.

Gier o zombie nie brakuje. W ostatnim czasie jedną z najciekawszych tego typu propozycji okazał się Days Gone. Duża liczba graczy przekłada się na sporo ciekawostek.

Gracz w Days Gone pokonał 300 zombie bez strzelania

W sieci pojawił interesujący materiał wideo prezentujący działania gracza, który wykazał się sporym sprytem. W świecie Days Gone czai się wiele niebezpieczeństw, jednym z nich są duże hordy zombie liczące nawet kilkaset osobników. W tym przypadku mowa o właśnie takim spotkaniu, gracz musiał przeciwstawić się hordzie 300 zombie. Ilu magazynków się pozbył? Nie wykorzystał nawet jednego pocisku.

Zapewne domyślacie się, że nie sposób unicestwić taką liczbę przeciwników przy pomocy pięści. Jak więc się to udało? Wystarczyło umiejętnie wykorzystać pułapki i materiały wybuchowe. Wszystko możecie obejrzeć na poniższym materiale wideo.

Days Gone już po pierwszych urodzinach. To był dobry rok

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Days Gone trafił na rynek 26 kwietnia zeszłego roku. Twórcy gier bardzo często dzielą się z graczami różnego rodzaju materiałami z okazji świętowania roku obecności danej produkcji na rynku. Nie inaczej postąpiło Bend Studio, które opublikowało infografikę ze statystykami, jakie podczas zabawy wygenerowali gracze.

Wynika z nich między innymi, że przy Days Gone spędzono ponad 200 milionów godzin. W tym czasie udało się pokonać ponad 45 mln hord zombie. Sporym zainteresowaniem cieszy się też tryb fotograficzny. A wypada pamiętać, że jest to to gra na wyłączność PlayStation 4. Skoro jednak jedna z najlepszych na tę platformę, to trudno się takim liczbom dziwić.

Źródło: @BendStudio, Spawnicus Rex

Warto zobaczyć również:

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  3
  To była dla mnie gra roku 2019, dawno się tak dobrze nie bawiłem. Mimo początkowych problemów z dropem fps, które mimo wszystko i tak bardzo nie przeszkadzały, to można powiedzieć że ta gra to coś wyjątkowego. Świetny klimat, nawet całkiem fajna fabuła. Mam nadzieje że że powstanie druga część tej gry na PS5, byłoby genialnie ;)
  • avatar
   Satanski
   1
   Nie użył karabinu, tylko bomb... wow /s
   • avatar
    kabanosek
    0
    Serio? To jak męczyłem się jakieś dwie godziny z hordą lurując ją i zabijając nożem gdy wracały i jeśli miałbym to video na benchmarku byłbym newsem? waow
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     News miesiąca.