• benchmark.pl
 • Gry
 • Wygląda na to, że o powstanie Resident Evil 8 możemy być spokojni
Gry

Wygląda na to, że o powstanie Resident Evil 8 możemy być spokojni

przeczytasz w 1 min.

Capcom nie kryje zadowolenia z ciepłego przyjęcia Resident Evil 7 i już wybiega w przyszłość.

Chociaż od debiutu Resident Evil 7 nie minęło szczególnie dużo czasu, już teraz mówić można, iż gra okazała się sukcesem. Świadczą o tym nie tylko oceny wystawiane przez recenzentów i graczy, ale również pierwsze doniesienia na temat sprzedaży.

Średnia ocen na metacritic znacząco przekroczyła 80%. Już w lutym informowano natomiast, że do sklepów trafiły 3 mln egzemplarzy gry. Obecnie wynik jest zapewne zauważalnie lepszy, a warto pamiętać, iż mowa o propozycji z gatunku survival horror, który z pewnością nie należy do najpopularniejszych.

Nic dziwnego, że twórcy mają bardzo dobre humory i z optymizmem patrzą w przyszłość. Jun Takeuchi, dyrektor wykonawczy studia Capcom, stwierdził, iż Resident Evil 7 okazał się projektem bardzo udanym i już rodzi się wiele konceptów związanych z Resident Evil 8. Chociaż pojawiają się zupełnie nowe pomysły, jedno pozostać ma bez zmian - kolejna odsłona serii będzie przede wszystkim straszyć. Oczywiście do oficjalnych zapowiedzi daleko, ale wygląda na to, że o powstanie Resident Evil 8 możemy być spokojni.

Przy okazji, warto rzucić okiem na ostatni materiał wideo prezentujący kulisy prac nad Resident Evil 7.


Źródło: Resident Evil

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  darioz
  2
  To już nie jest prawdziwy Biohazard tylko jakieś niskobudżetowy horrorek jak Layers of Fear, który próbuje straszyć a nic z tego nie wychodzi! Prawdziwy Biohazard skończył się na części szóstej! A najlepsze na zawsze pozostaną części czwarta i piąta!
  • avatar
   Gatts-25
   -15
   Nowy silnik graficzny to najważniejsze by pojawiło się w RE 8 bo nadchodzący PLAYSTATION 5 będzie miał z 15TeraFlopów mocy obliczeniowej więc gra będzie musiała pokazać ,że nawet nie wykorzystanie w pełni takiej mocy jest ucztą dla oczu a także nie bywałym strachem jak ktoś lubi dużo takich emocji.
   Ludzie przestańcie się bić o to co lepsze bo nowy PS5 ruszy wszystko do przodu.
   Teraz XBox pokaże jakie gry ładne mogą być ,żeby posiadacze PC za bardzo się nie rozpływali ale ja widzę tutaj pod koniec 2019 roku premierę SONYPLAYSTATION z wyżej wymienionymi parametrami by zachować okres 3 lat od odświeżonej wersji.