Gry

Okrążenie toru Hockenheim w grze F1 2018

przeczytasz w 1 min.

Gra F1 2018 pozwoli zasiąść za wirtualną kierownicą każdego bolidu z aktualnej stawki i ścigać się na każdym z torów z tegorocznego kalendarza. Hockenheim (na którym kierowcy Formuły 1 próbują swoich sił w ten weekend) nie jest wyjątkiem.

W najbliższą niedzielę najlepsi kierowcy świata będą wykazywać się na torze Hockenheim, biorąc udział w wyścigu o Grand Prix Niemiec. Tego obiektu w wirtualnej wersji nie zabraknie też oczywiście w grze F1 2018, a to, jak został on odwzorowany, miał okazję ostatnio sprawdzić Nico Hülkenberg.

Mający nieco ponad 4,5 kilometra tor z 14 zakrętami jest lubiany przez kierowców, a ich zmagania przeważnie są tutaj bardzo emocjonujące. Jest tak ze względu na bardzo ciekawy projekt, któremu dokładnie możemy przyjrzeć się na najnowszym zwiastunie gry tworzonej przez Mistrzów Kodu.

To nie tylko okazja, by spojrzeć na fragment rozgrywki z F1 2018, ale też dowiedzieć się nieco więcej na temat charakterystyki tego toru. Nico Hülkenberg z teamu Renault zwraca uwagę na kluczowe fragmenty i podpowiada jak pokonywać trudniejsze zakręty. Zobaczcie i posłuchajcie sami…

Zwiastun gry F1 2018 - okrążenie toru Hockenheim:

Premiera gry F1 2018 na PC, PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się 24 sierpnia bieżącego roku. 

Źródło: Techland

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Shifted92
  0
  szczena opada, jak on pitoli od rzeczy
  • avatar
   adijedi
   0
   poprawność poli tyczna
   • avatar
    PayStation4PowerOF18fps
    0
    Ta zabudowa na przodzie wygląda jak kupa a kamera z oczu jakbyś leciał statkiem a nie jechał formułą. Już wole F1 2017