Karty graficzne

Palit przedłuża gwarancję na karty graficzne z 2 do 3 lat

przeczytasz w 1 min.

Producent postanowił poprawić atrakcyjność swojej oferty - podobnie jak u konkurencji, jej karty graficzne są objęte 3-letnią gwarancją.

Mamy dobrą informację dla kupujących karty graficzne Palit – producent postanowił przedłużyć gwarancję z 24 do 36 miesięcy.

Nowe warunki dotyczą modeli zakupionych po 1 stycznia 2018 roku (lub oznaczonych naklejką ze stosowną informacją). Co istotne, gwarancja w dalszym ciągu jest realizowana przez dystrybutora.

Dłuższa gwarancja na pewno poprawki atrakcyjność oferty producenta (tym bardziej, że większość innych producentów też oferuje 3-letnią gwarancję). Miejmy jednak nadzieję, że jej przedłużenie nie wpłynie na podwyższenie cen produktów, bo pod tym kątem karty Palita często wyróżniały się na tle konkurencji.

Źródło: ComputerBase

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fiona
  1
  Proste: sprzedaż padała, firma nie miała wyjścia tylko dołączyć do innych.

  MSI już od dość dawna daje 3 lata gwarancji i to producenta, nie sprzedawcy. A to jedna z b. wielu firm z 3-letnią gwarancją....
  • avatar
   Blejd
   -1
   Od dawna większość kart graficznych ma 3 letnią gwarancję.
   • avatar
    PITUCH1
    0
    nie wiem za co te minusy ci dali ale to prawda :)
    Palit musiał wyjść na przeciwko konkurwncji która "od dawna" ma gwarancję 3 lata, pamiętam EVGA, 3 podstawy, zarejestruj to 5 i 10 lat :) Ale EVGA gdzieś stacza się ostatnio :(
    • avatar
     patol1984
     0
     W głównej mierze dlatego omijałem karty palita, lepiej było dorzucić te 20-50zł za dodatkowe 12M i wziąć od innego producenta.
     • avatar
      Balrogos
      0
      Git Gud Palit Król :) wysmienite karty z serii 1000 polecam
      • avatar
       gacek585
       0
       Większość sklepów od już dłuższego czasu dawała na karty Palita 3 lata. Napisałem kiedyś do Palita w tej sprawie i odpisali że oni dają 2 lata i być może dystrybutor po prostu daje od siebie rok gratis :) Tak czy siak Palit w końcu poszedł po rozum do głowy.
       • avatar
        Zubol93
        0
        A mi morele teraz przedłużyli gwarancję w kupionym 1,5 roku temu Gamerocku o rok, a miesiąc temu pisało jeszcze że gwarancja do 09.2018