Gry

Pierwsza garść screenów i informacji o PES 2015

przeczytasz w 1 min.

Czy tegoroczna odsłona serii Pro Evolution Soccer okaże się lepsza od gry FIFA 15?

PES 2015

Już jesienią światło dzienne ujrzy kolejna odsłona znanej i lubianej serii Pro Evolution Soccer. Będzie to pierwsza część tworzona na nowe konsole – PlayStation 4 oraz Xbox One i jak zapewnia Konami – po raz pierwszy wykorzystana zostanie moc silnika Kojima Productions Fox. Czy to drugie nie było czasem zapowiadane już przy PES 2014? A i owszem – teraz twórcy tłumaczą jednak, że ubiegłoroczna edycja na PlayStation 3 i Xbox 360 otrzymała niepełną wersję tego rozwiązania.

Pro Evolution Soccer 2015 ma być prawdziwą rewolucją jeśli chodzi oprawę wizualną. Nowy silnik (a z nim nowe konsole) pozwolić ma na uzyskanie większej szczegółowości i w rezultacie – większej realistyczności. Bardziej zbliżone do rzeczywistości ma być również zachowanie piłkarzy oraz otoczenie.

W grze PES 2015 znajdziemy także tryb myc lub będący rozszerzeniem Master League Online. Rozwiązanie będzie bardzo zbliżone do FIFA Ultimate Team, tyle tylko, że ma być bardziej przyjazne użytkownikowi – Konami ma tutaj na myśli między innymi możliwość bezpośredniego kupna zawodników.

Przy okazji ujawnienia pierwszych informacji firma Konami opublikowała także galerię screenów. Możecie ją zobaczyć poniżej:

Źródło: Eurogamer

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  12
  Jak dla mnie gry takie jak FIFA i PES to najwolniej rozwijające się gry na rynku. O ile ludzie narzekają na nowego CoDa, że ma przestarzałą szatę graficzną, tak w grach sportowych nie widzę żadnej poprawy grafiki już od lat. Mechanika gry i owszem - ulega poprawie, ale biorąc pod uwagę, że grach innego gatunku twórcy muszą projektować nowe poziomy, muzykę, fizykę pojazdów i broni a w takiej fifie trzeba tylko zaktualizować skład i zaprogramować to co dzieje się tylko na płycie boiska to przyznać trzeba, iż nieco się twórcy opierniczają.
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   mam nadzieje ze bedzie mozna lamac kregi, kopac w plecy , gryzc i wsadzac palce w oczy , oraz uderzac lokciem w policzki i nosy ...
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    Przez wiele lat byłem zwolennikiem PESa, jednak nowe produkcje od Konami są daleko w lesie za FIFą, przez co musiałem z bólem serca zmienić obóz. Miejmy nadzieję, że coś z tego wyjdzie (a pole do popisu będzie, ponieważ pierwsze opinie o FIFie 15 nie są zbyt pochlebne)
    • avatar
     Gregor-34
     1
     Fajna fabuła HaHaHaHa czy ktoś to kupuje?
     To tak jakbym był kierowcą TIRA i kupił sobie symulator jazdy autobusem
     • avatar
      Revo Nize
      1
      kurde, jakoś nie przemawia do mnie ta grafika. piłkarze wyglądają jak zdigitalizowane postacie rodem z lat 90-tych.
      • avatar
       Gregor-34
       -1
       Pewnie przedział wiekowy 13-20 lat
       • avatar
        Gregor-34
        -1
        HaHaHa
        • avatar
         Konto usunięte
         -4
         Gdyby w PES;ie był polski komentator, tak jak ma to miejsce w Fifie było by perfekt!
         • avatar
          Konto usunięte
          -8
          Fluorescencyjna trawa? Zawsze chciałem taką mieć! :D