Audio

Przyjemne brzmienie i słyszalne dialogi - to zapewnią nowe soundbary Philips

przeczytasz w 1 min.

Philips HTL3325 i TAPB603 to najnowsze soundbary, które nie kosztują zbyt wiele, a wiele mogą zmienić w kwestii jakości dźwięku w domowym centrum rozrywki. 

Soundbary Philips HTL3325 i TAPB603 to nie bliźniaki, choć są do siebie podobne

Choć ich nazwy zupełnie na to nie wskazują, Philips HTL3325TAPB603 to bardzo podobne urządzenia. Obydwa to modele o układzie 3.1, które mogą pochwalić się mocą na poziomie około 300 watów. Są to zestawy, na które składają się belki i aktywne subwoofery podłączane bez kabli.

Obydwa stanowią też obietnicę poprawy słyszalności dialogów. Do tego obydwa oferują łączność HDMI, USB i Bluetooth. Jeden i drugi wydaje się także dobrą odpowiedzią na pytanie, jaki soundbar kupić, by za (stosunkowo) nieduże pieniądze zapewnić sobie emocjonującą oprawę dźwiękową.

Philips HTL3325
Philips HTL3325

Co ma Philips TAPB603, czego nie ma HTL3325? Przede wszystkim Dolby Atmos

Czym więc różnią się od siebie te modele? Otóż Philips HTL3325 to urządzenie dla mniej wymagających – ma tylko po jednym złączu HDMI-in i HDMI-out, a odpowiednią jakość brzmienia gwarantuje format Dolby Digital. Z kolei sprzęt oznaczony jako TAPB603 został wyposażony w dwa wejścia HDMI i – przede wszystkim – jest kompatybilny z systemem Dolby Atmos. 

Dlaczego napisaliśmy, że „przede wszystkim”? Ano dlatego, że Dolby Atmos to gwarancja realistycznego i naturalnego dźwięku przestrzennego, na którą rzadko można liczyć w urządzeniach z tej półki cenowej.

Philips TAPB603
Philips TAPB603

Ile kosztują nowe soundbary Philips? Ceny nie należą do szczególnie wysokich 

O jakiej półce mówimy? Może nie najniższej, ale też nie jest to szczególnie drogi sprzęt. Soundbar Philips HTL3325 kosztuje około 1199 złotych, a lepiej wyposażony Philips TAPB603 został wyceniony na 1699 zł. To ceny, jakich można się było spodziewać i jakie wiele osób będzie mogło zaakceptować. Czy według was jest to atrakcyjna opcja czy jednak celowalibyście w coś innego?

Źródło: Philips TV & Audio, TP Vision

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  janek007
  0
  Soundbar kupiłem w zestawie do telewizora PHILIPS LED 55PUS8804 i razem tworzą zgrany duet. Połącznie znakomitego obrazu z wysokiej jakości dźwiękiem.
  • avatar
   Wiksit
   0
   Mi bardzo podoba się design tych soundbarów, zwłaszcza HTL3325 ma w sobie "to coś". Do tej pory miałem dużą styczność z tańszym soundbarem od Philipsa i jestem bardzo zadowolony, sądzę że w tych, zaprezentowanych jakość dźwięku będzie bardzo dobra.
   • avatar
    Karolten
    0
    W soundbarach Philipsa podoba mi się, to że jakość dźwięku idzie w parze z ładnym wyglądem. To producent, który przykłada uwagę do wyglądu sprzętu i bardzo dobrze - bo mi zależy na tym, żeby mieszkanie ładnie wyglądało. Dlatego zregzynowałem z kina domowego na rzecz soundbara, właśnie od Philipsa :)