Telewizory

Tańsze telewizory OLED marki Philips niewykluczone

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

W sieci pojawiły się poszlaki, które mogą świadczyć o tym, że w przyszłym roku do sklepów trafią też nieco tańsze telewizory OLED marki Philips.

Do tej pory telewizory z panelami OLED były w katalogu Philipsa tymi, które reprezentowały najwyższą półkę. Niewykluczone jednak, że w przyszłym roku pojawią się także tańsze modele.

Jak dotąd na rynek trafiły dwa telewizory OLED marki Philips i obydwa należały do linii „9”, czyli tej najwyższej. Niedawno został też zaprezentowany OLED 973, który również ma być jednym z tych „topowych”. W serwisie WiFi Alliance pojawiły się jednak wpisy, które pozwalają wierzyć w zmianę podejścia firmy TP Vision, która produkuje te urządzenia.

Obok modeli 65OLED973, 65OLED903 i 55OLED903 pojawiły się bowiem: 65OLED873, 65OLED803 i 55OLED803. To sugerowałoby, że w przyszłorocznej (o czym świadczy „3” na końcu) ofercie TP Vision/Philips znajdzie się miejsce dla urządzeń reprezentujących „średnią półkę premium”, co też powinno się wiązać z nieco niższą ceną. Dodajmy, że za tegoroczny 55POS9002 trzeba zapłacić około 9000 złotych. 

Można się też domyślać, że modele z „7” będą miały zintegrowane soundbary, a te z „0” – nie. To i wszystkie inne szczegóły na temat przyszłorocznej oferty zostanie ujawnione jednak dopiero za kilka tygodni. W tym miejscu trzeba też dodać, że TP Vision nie ujawni katalogu podczas CES 2018, lecz w trakcie własnego wydarzenia zorganizowanego nieco później.

Źródło: FlatpanelsHD. Foto: TP Vision (na zdjęciu: Philips OLED 973)

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  leon-san
  A kiedy monitory OLED. Albo tv 32 cale? Nie każdy potrzebuje 50+ cali w domu.
  1
 • avatar
  Fiona
  Nie czegoś takiego jak tv Philips.
  Chińczycy kupili logo i trzaskają swoje - a jak to im wychodzi - wystarczy poczytać w sieci "radosne" posty tych co kupili.

  Nawet naganiacze nie dają rady zadymiać tematu już ;)
  1
 • avatar
  zielony888
  Przydałoby się coś takiego na rynku. Konkurencja wśród OLEDów występuje właściwie tylko w segmencie Premium, a Kowalski lubi mieć nowości szybko i nie za drogo. :)