Gry

Pierwsze ujęcia rozgrywki z Jumanji: The Video Game

przeczytasz w 1 min.

Chociaż o Jumanji: The Video Game wspominano już kilka razy, twórcy dopiero teraz zdecydowali się zaprezentować gameplay. Bardzo krótki, ale dość dobrze ukazujący, czego można się spodziewać.

Jumanji: The Video Game od samego początku określane jest mianem przygodowej gry akcji. Nawiązuje ona do filmu Jumanji: Przygoda w dżungli z 2017 roku, a więc do dyspozycji graczy odda czwórkę znanych już bohaterów. Także o nich przypomina nowy materiał wideo, który jednocześnie pokazuje na czym będzie koncentrowała się rozgrywka. Poza starciami z przeciwnikami trzeba będzie unikać pułapek oraz dzikich zwierząt, których w dżungli nie brakuje.

Jumanji: The Video Game pierwszy gameplay

Materiał potwierdza, iż Jumanji: The Video Game zadebiutuje 8 listopada, a więc kilka dni wcześniej niż pierwotnie planowano. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Jakie macie odczucia? Patrząc na oceny materiału w serwisie YouTube łatwo dojść do wniosku, że wielu graczy liczyło na coś innego (lepszego?).

Źródło: BANDAI NAMCO Entertainment Europe

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  q3aki
  5
  przez chwile myslalem ze to jakis mod do fortnite'a
  • avatar
   Yukko
   4
   Co ta gra ma w ogóle wspólnego z Jumanji? Grą planszową do 4 graczy w której wszystko mogło się zdarzyć i stać rzeczywistością.

   Czy kiedyś ktoś uszanuje coś starego? Coś znanego? Da temu hołd a nie zrobi z tego coś czego nawet słowem nie da się opisać.
   • avatar
    Grundi
    0
    ZALECANE:
    System operacyjny: 10
    Procesor: Intel i5, 4 x 2.6 GHz or AMD equivalent
    Pamięć: 4 GB RAM
    DirectX: Wersja 11
    Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni
    Karta dźwiękowa: DirectX compatible

    Nie liczy się jakość, tylko ilość!

    Czy jakoś tak.. xd