Gry

Poznaj dodatki, jakie otrzyma Śródziemie: Cień wojny

przeczytasz w 1 min.

W najbliższych miesiącach Śródziemie: Cień wojny wzbogaci się o 4 rozszerzenia.

Sięgnęliście po Śródziemie: Cień Wojny? Chyba nikt nie będzie zaskoczony faktem, że gra doczeka się dodatków. Długo nie czekaliśmy na ujawnienie szczegółów z nimi związanych.

Przepustka Sezonowa obejmuje tutaj 4 dodatki, o których twórcy zdecydowali się trochę opowiedzieć, a przede wszystkim podać terminy ich debiutów.

W listopadzie pojawi się Plemię Rzezi, a w grudniu Plemię Rozboju. Łatwo się domyślić, iż spodziewać należy się tutaj tytułowych plemion. Co ważne, ich przedstawiciele zostaną powiązani z systemem Nemesis.

Już w przyszłym roku przyjdzie kolej na rozszerzenia fabularne. Ostrze Galadrieli (luty) pozwoli wcielić się w zabójczynię Eltariel, a tym samym eliminować wrogów przy pomocy nowych broni, przede wszystkim elfich ostrzy. Pustkowia Mordoru (maj) to z kolei przedstawienie losów Baranora i podróż na pustynię Lithlad.


Wszystkie dodatki oferowane będą zarówno na PC, jak i konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wspominana Przepustka Sezonowa tania nie będzie. Na konsolach wyceniono ją na 169 złotych.

Źródło: Cenega Polska

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  7
  Ledwo gra się pojawiła a tu już cała masa dodatków ;) jak oni szybko nad nimi musieli pracować :)
  • avatar
   Ghola
   2
   Dostałem toto za darmo z kartą grafiki, pograłem 1 H, odinstalowałem, w mojej opinii Nemezis nie ratuje tej gry.

   Nie dość że żarty sobie robią z tymi skrzynkami to teraz chcą jeszcze tyle DLC od razu wydać za ciężkie pieniądze. Zmarnowałem tylko czas na pobieranie tej gry ;)

   O ile przy pierwszej części bawiłem się nawet nieźle to jej nigdy nie skończyłem, dwójka mnie po prostu odrzuciła, nawet wyglądem. Ta gra dla mnie nawet w ultra jest zwyczajnie brzydka...

   Nie planuję do niej nigdy wracać :)