• benchmark.pl
 • wideo
 • Premiery gier kwietnia 2023, czyli Minecraft rusza na wojnę, zombie zalewają Kalifornię, a Vader trzęsie portkami
Gry

Premiery gier kwietnia 2023, czyli Minecraft rusza na wojnę, zombie zalewają Kalifornię, a Vader trzęsie portkami

przeczytasz w 1 min.

Narzekaliście na marcowe premiery gier, że tych ciekawych było mało, a te najbardziej oczekiwane nie do końca „dowiozły”? No to kwiecień powinien być wolny od takich niespodzianek. I nie dlatego, że będzie hitów. Będą i to niemałe. Po prostu część z nich przeszła przez piekło.

Kwiecień spieszy z odsieczą

Nie wiem jak wy, ale ja mam wrażenie, że branża gier przeżywa ostatnio ciężkie chwile. Niby wciąż pojawiają się nowe, świetne tytuły takie jak choćby Hogwarts Legacy  czy niepozorne, a zbierające fantastyczne oceny Dredge, w tle jednak rozgrywa się dramat. Ubisoft, który jeszcze niedawno jak z rękawa sypał bestsellerami, teraz ma kłopoty z wypuszczeniem na rynek choćby jednego takiego tytułu. Do tego dorzucić można zwolnienia w Electronic Arts, niekończącą się batalie o Activision, w której nie wiadomo dokładnie o co chodzi oraz odwołanie tegorocznych targów E3. Słowem, zbyt dobrze to nie wygląda.

Na szczęście kwiecień powinien dać nam odetchnąć od tych złych wiadomości. Pośród szykowanych wówczas premier znajdują bowiem i te bardzo gorące, i te na które już naprawdę długo czekamy. Jeśli więc wszystko pójdzie dobrze to bardzo możliwe, że czeka nas cała masa niezwykle pozytywnych emocji i jeden z najlepszych miesięcy 2023 roku. Jeśli zastanawiacie się teraz co też wprawiło nas w tak dobry humor to koniecznie obejrzycie przygotowany przez nas materiał z najciekawszymi premierami gier kwietnia. 

Najlepsze premiery gier kwietnia 2023

A na jakie gry kwietnia 2023 roku Wy najbardziej czekacie?

Koniecznie zagłosujcie w naszej ankiecie - gry, które zdobędą najwięcej głosów postaramy się zrecenzować na naszym portalu. To Wy decydujecie! :)

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PIRAT_PL
  0
  Ale bryndza się zapowiada z braku laku chyba siądę do Dead Island 2 pod warunkiem że pierwszy odzew będzie pozytywny.
  • avatar
   eeuovikaseuu
   -1
   Sex randki w Twoim mieście. Żadnych pieniędzy ani związków, wszystko jest anonimowe i poufne, rejestracja jest bezpłatna---- https://paply.org/kiska
   • avatar
    FranciszekBomba
    -3
    Nazywam się Franciszek Bomba. Jestem niezależnym kandydatem na posła sejmu polskiego a także na wybory prezydenckie w 2025 roku!
    Mój program wyborczy obejmuje budowę potężnego państwa polskiego i zmianę nazwy z Rzeczpospolitej polskiej na Imperium Polskie!!!
    Obiecuje budowę poterznej armii liczącej ponad milion żołnierzy, przebudowę wojsk powietrzno desantowych, pancernernyh, budowę nowoczesnych potężnych lotniskowców, super nowoczesnych samolotów bojowych s także najważniejsze budowę arsenału jądrowego skaldajacego się z 1000 głowic nukrearnyych!
    Głosując na mnie głosujesz na niezwyciężone Imperium Polskie które odepsze atak każdego państwa w tum innych potęg nuklearnych!
    Abym mogl zrealizować mój program wyborczy przekaz bitcoiny na oficjalny adres mojego waleta. Pozdrawiam Franciszek Bomba prezydent 2025!!!

    3FEvo9y8yUBwhNizN4SZEmUAKBrYWmQMFm
    • avatar
     maluszek88
     0
     Jaka Kolwiek byle miała coopa. Ja polecam beyond contact